Andjeli

#1 von Mara , 13.02.2015 22:07

Prije nekoliko dana sretoh tri andjela .
Sva tri andjela su imala svoju funkciju .Prvi andjeo mi je dao do znanja da bi trebala biti zadovoljna sa svojim zivotom i zahvalana za sve sto imam i sve sto nemam. Bila je to lekcija koju sam polako stavila u dusu jer nisam bas bila odusevljena .
Drugi andjeo je dosao da me razveseli i nasmije , rekao mi je da uzmem sve sto mi se pruza , da je uredu uzivati u lijepim stvarima, stavio mi je dragulje u ruke , nasmijesio se i otisao .Njegova toplina je ostavila trag u meni .
Treci andjeo je bio strog i osudjujuci , dao mi je do znanja da me prati, da svaki moj pogresan korak me vodi prema njemu , oci su me osudjivale ali nije imao snage da mi pridje blizu, gledao me iz daljine i cekao .
Od tada sam postala malo vise oprezna, malo vise otvorena prema ovakvima kao ja .

Mara

RE: Andjeli

#2 von Mara , 03.06.2015 22:29

Dosao je u moju sobu , cekao je u tisini tame dok zaspim .
Osjetila sam ga , njegova prisutnost me obradovala, znala sam da ce biti samnom te noci . Dosao je do mene ,
zaspala sam sa malim osmjehom na usnama . On je moj i uvijek moj, najdrazi andjeo cuvar .
Vodio me kroz san u druge svjetove , pokazao mi snagu koja je u meni , pokazao mi njeznost svijeta i ljepotu duse .
osjecaj ostane u meni danima poslije njegovog prisustva. Taj osjecaj je neopisiv , mora se osjetiti .
Moj andjeo je cesto uz mene i ponekad pozelim da ja ostanem u njegovom svijetu, da se ne vratim.
doci ce on opet , cekam ga, volim ga !

Mara

#3 von Mara , 18.06.2015 07:22

Osjetila sam njegovu blizinu, okrenula se I vidjela njegove oci.
Gledao me duboko u oci, nisam pogledala u stranu, citala sam njegov pogled.
Govorio mi je pogledom.
Pobjegla sam u drugu prostoriju, on je vec bio u njoj, cekao me, molio pogledom da mu pridjem.
Sve me vuklo njemu, sav moj strah se pretvorio u zelju da ga cvrsto stisnem , da se moje tijelo prelije u njegovo.
Drhtala sam od zelje, od bola, od tuge, od srece, od straha da ce nestati, izblijediti.
Gledao me dugo, vidjela sam sve moje strahove u njegovom ocima
Kao da je magnet za moju dusu, prilazila sam mu, otvorena, tiha, uzdrhtana, puna ljubavi, puna zivota.
Samo on ima tu moc .
Napuni moju dusu.
Dobijem krila.

Mara

#4 von Mara , 01.11.2015 07:17

Pratite me , neka
Losha sam
Neka
idem
U fucking hell
Neka

Mara

#5 von Mara , 17.11.2015 06:04

Pozovem sve andjele da mi donesu Mir , da zaboravim na sve grubosti svijeta , da izbrisu suze tuge.
Otkud ovoliko mrznje , gdje su Dobri ljudi, svak hoce da sudi.?
Andjele moj uz mene stoj , snage mi daj, I kad bude moje price kraj Ti me fino odnesi u Raj.
Kao da cujem kako se smije I kaze ; ma da nebi ; nit je tvoje price kraj , nit ces Ti mala u Raaj ;
Morat cu to da popravim .

Mara

#6 von Mara , 09.12.2015 02:53

Volim te anđele moj , ti si moja pjesma , ti si pčela roj .
Volim te anđele moj , uz mene budi , plaše me ljudi.
Volim te anđele moj , pit ćemo vino, ići u boj .
Volim te anđele moj , sinoć u snu , donio si nju.
Volim te anđele moj , i noćas kad sklopom oci, vodi me tamo gdje trebam poći .
Volim te anđele moj , stisni mi ruke, ugrij mi lice , letimo skupa , budimo ptice !

Mara

#7 von Mara , 31.12.2015 01:49

Vidim ih sve češće oko mene , vole me ljubiti a i ja njih .
Nije to ljubav koja slama srca , to je ljubav koja srca kupa u medenom mlijeku , koja mirise na najdraži nam kolačić, na sreću .
Ljubimo se pogledom , osmjehom, dodirom , suzama , uzdasima , vjetrom, snijegom.
U jednom treptaju oka stane bezbroj želja , u jednom pokretu ruke , bezbroj zagrljaja.
Moj Andjeo , moj Mir , moja bezuvjetna ljubav .

Mara

#8 von Mara , 25.01.2016 06:53

Sinoć smo zajedno letjeli kroz oblake , neopisivo .
Htjela bi da se smijem na sav glas , da povičem svijetu ove planete da je istina, anđeli placu kao i mi .
Živote moj , hvala ti za tugu i smijeh , hvala ti za onaj osjećaj koji me hrani godinama , ljubim te anđele moj !
E da, samo da napomenem , nisam poludila :) još !

Mara

#9 von Mara , 03.02.2016 06:37

Moj lipi anđele kad pogledaš u mene , moje baterije se prepune ljubavlju, pa ljubim cijeli svijet .
Danas je bio dan dva anđela , sreća i ljubav su se smijali dok sam ja pila rajsko vino kap po kap .
Ljubav , sreća , smijeh , to je moj anđeo !

Mara

#10 von Mara , 25.02.2016 06:06

Koja dobra vijest od mog Anđela , meni se pjeva , meni se skače sa krova , bez kišobrana :-)
Sjedio je umoran i tužan , htjela sam ga držati za ruku , htjela sam ga zagrliti jako , jače nego ikad prije .
Rekao mi je da je stigao rezultat , svi Testovi su imali odgovor , čekala sam da kaže koji odgovor .
Nije rekao ništa , uzdahnuo je , pogledao me duboko u oci i onda sklopio svoje oci .
Kad je konačno otvorio oci rekao je , imamo još jednu godinu , Ti i Ja .
Moja duša pleše ..

Mara

#11 von Mara , 03.05.2016 05:59

Duboko zamišljena uzimala sam voće i povrće i ubacivala u korpu . Tužna i usamljena , uzdrmana riječima koje su mi odzvanjale u glavi . Odjednom sam bila opkoljena , svud oko mene Anđeli , svaki od njih je bio drugačiji , svaki od njih me gledao direktno u oci sa osmjehom u ocima . Nisam mogla da se ne nasmijem , počela sam se smijati glasno i oni su se smijali . Koja anđeoska snaga , ona smiruje , ona donosi smijeh duše , mir u mozgu . Neopisivo !
Kako je lijepo vidjeti , osjetiti njih .
Pričam ja tako mojoj prijateljici o Anđelima , ona me gleda blijedo i kaže mi da se brine za moje stanje , koje stanje ja je upitam .
Ona kaže da vjerojatno imam shizofrenih napada i ispada . Ja je pogledam i samo zatvorim oci , spustim glavu i nasmiješim se samoj sebi . Kako sam mogla i pomisliti da će mi neko takvo sto povjerovati :-)

Mara

#12 von Mara , 06.01.2017 09:31

Anđeli svud okol mene
Svaki od njih drugačiji
Volim moj život
Volim sve sto mi dolaz
Sve moje ljubavi su u njima

Mara

#13 von Mara , 28.05.2017 07:20

Sreća je moja , anđele moj !