RE: kakav vam je bio dan?

#571 von Bodulski galeb , 09.04.2012 15:35

Osvjedočih se na primjeru nadspisateljice Ghost da je g.Ivan Lovrenović u pravu !

Nema popravka i ozdravljenja u slučaju njenom

http://www.jutarnji.hr/ivan-lovrenovic--...vatsku/1020074/

Bodulski galeb
Besucher

#572 von ghost , 09.04.2012 16:09

Zitat von Bodulski galeb
Osvjedočih se na primjeru nadspisateljice Ghost da je g.Ivan Lovrenović u pravu !

Bez agrumentacije samarao si me u odredjenim temama par priprostim etiketiranjem, da bi na kraju svratio do glavnog pasnjaka jutarnjeg, kako bi okrijepijo dusu, napojio se jos jednom predrasudom.
Zivio ti sto godina!
http://blog.vecernji.hr/jure-vujic/2012/...u-ime-rasprave/

ghost  
ghost
Besucher

#573 von Bodulski galeb , 09.04.2012 22:20

Bilo je baš zanimljivo danas .
Hvala ghost na nevjerojatno brzom prolasku smjene

ps:jutarnji mi sasvim slučajno naletio , svidila mi se izjava Bosanskog Hrvata koji je cijelo vrijeme opsade bio u tvom glavnom gradu.
Ne zamjeri ,ali morao sam to podijeliti sa tobom

Bodulski galeb
Besucher

#574 von Kamilica , 12.04.2012 08:54

cini se da ce biti jako dobar sudeci po tom kako je proteklo prvih par sati

Kamilica
Besucher

#575 von Bodulski galeb , 12.04.2012 08:55

Zitat von Kamilica
cini se da ce biti jako dobar sudeci po tom kako je proteklo prvih par sati

ulala la .. blago se onda i tvom partneru

Bodulski galeb
Besucher

#576 von Kamilica , 12.04.2012 08:56

da, blago

Kamilica
Besucher

#577 von Misko , 12.04.2012 10:58

-odlican 140 novih upisa

Misko
Besucher

#578 von Susi , 12.04.2012 11:17

Do sada super......stol pun posla a ja camim ovdje na forumu, bravo meni!

Susi  
Susi
Besucher

#579 von Bodulski galeb , 12.04.2012 14:36

Do sad dan prošao kao podmazan , proletio čak....

A sad se idem bockat sa ghost-icom , proletit će još brže

Bodulski galeb
Besucher

#580 von Kamilica , 13.04.2012 14:02

jako dobar
dosla od frizera

Kamilica
Besucher

#581 von ghost , 17.04.2012 20:48

Zitat von Bodulski galeb
Bilo je baš zanimljivo danas .
Hvala ghost na nevjerojatno brzom prolasku smjene

ps:jutarnji mi sasvim slučajno naletio , svidila mi se izjava Bosanskog Hrvata koji je cijelo vrijeme opsade bio u tvom glavnom gradu.
Ne zamjeri ,ali morao sam to podijeliti sa tobom

Barem da stojis iza toga sto pises i radis nego se izvlacis i za to ne stojis uspravno. Glumatas nekog kulera koji nisi.
Sto to, Lovrenovic bio cijelo vrijeme opsade u mom glavnom gradu, i ta sama ta cinjenica mu daje za pravo u masovni opticaj siriti stereotipe i projeciranje neistina?
Ako je razina "intelektualca" ja sam buschov sin?
Jeli u redu sve s tobom galebe i tvojim rezonom?
Nije ni cudo da ti se svidja, ocito ti se svidjaju "intelektualci" koji priprostim izjavama podilaze hraneci najnize strasti neupucenog nepismenog puka. Jer da ti to jesi, i da poznajes cinjenice ne bi te bio oduseveljen tom najblesavijom najbezobraznijom nikakvevezesastvarnoscu izjavom.
Kako stvari stoje u momentu nema jos cjelvitog uvida u sva desavanja i okolnosti oko nesretnoga rata u Hercegovini i Bosni, tek fragmenti, tek djelici, a vrsni "intelektulac" zna tko je kriv, zna sto "misle" Bosnanski Hrvati.
BAr da uzme ispravan pojam.
U tom jutarnjem niti pojmove ne znaju napisati ispravno, ali ocito nadju citace nalik tebi.

ghost  
ghost
Besucher

#582 von ghost , 17.04.2012 21:13

Zitat von Bodulski galeb

I prije nego sto ti hitam nik konacno u smece, da ti velim jos koju za kraj.
To sto ti dozivljas "bockanjem" i "zajebancijom" je za mene mozda tuzna povijest.
NIsi odgovorio argumentirano na upise, nego si potraco po dozu bljuvotine u jutarnji da te nahrani. Ja covjeka jos uvijek dozivljavam individualno, a ne kroz prizmu nacije, regije, politike, religije, drzave i sta ti ja znam. Jutranji ti ocito nadomjestio ono sto nisi bio sposoban u komunikaciji sa mnom ovdje; (a najgore u svemu sto nisi ti sam, nego ima jedan citav copor takvih)tj. razumjeti sto i o cemu pisem, nego ti je ocito glavna cinjenica bila da sam hercegovka. I sve je dobro dok su jos ovo pisane rijeci na netu ovdje, dok sjedim ovdje u udobnoj fotelji, s redovitim primanjima u sredjenoj drzavi. Tek kako bi to sto ti nazivas "bockanjem" duboko povrijedilo nekog covjeka koji citav dan rinta na bausteli u RH, osiromasen ratom i protjeran iz herc.bosne, ceka na placu mjesecima, da bi ga na kraju nekakav lokalni krkan kojem je dnevna literatura jutarnji, i price rekla-kazala, zapljusnuo i ponizio u drustvu "ah, ti bosanski hrvat" itd. itd i koliko zla, nevolje, nereda citavom drustvu i zajednici nanesu te najgnusnije najprimitivne prozvike, nabacivanja, osudjivanja.
Pa tako i ne cudi da izbore dobivaju ljudi koji kammpanje grade na sovinizmu, i nije ni cudo sto je lose, kad se na radnom mjestu cita jutarnji.
I na kraju, ide ti nik u smece, jer
ne pravi mi zadovoljstvo (niti se druzim s takvim ljudima u stvarnom zivotu tako mi ne treba citati ovdje te najgnusnije bljuvotine) prepucavati se na najnizoj mogucnoj razini na temelju razlika regionalnih, nacionalnih, religioznih i rasnih i svakih drugih razlika, zato je proliveno previse krvi u zivotu, zato sto mi su mi takva "prapucavanja" nanijela i te kako puno zla u stvarnom zivotu, zato sto se tako jaz produbljuje i predrasude, zato sto velika velicina ljudi jos cucla sovinisticke bljuvotine mas medija. Ne zelim se prepucavati na toj niskoj razini jer ne znam jeli onim sto ja dozivljavam "bockanjem" i "zajebacijom" nekoga duboko mozda moze povrijediti, jer on ne nosi istu povijest u sebi kao ja i nema isti odnos kao ja prema datoj stvari. Ja mozda i mogu pricati viceve o strancima u Njemackoj, ili jedan Turcin se moze saliti se na svoj racun u javnom govoru i , ali jedan NIjemac mora dobro jezicno paziti kako ce se izrazti ukoliko "kroz salu" "bockanjem" nacima odredjene teme, ili bolne teme.

Ka

ghost  
ghost
Besucher

#583 von Misko , 18.04.2012 13:28

-vas dvoje pizdite s tom politikom kroz cili forum.El kontate da vam nije bas svagdi kutak namjenjen za nju

-

Misko
Besucher

#584 von Kamilica , 18.04.2012 18:28

dobaar!!

Kamilica
Besucher

#585 von Bodulski galeb , 19.04.2012 13:32

Zitat von Misko
-vas dvoje pizdite s tom politikom kroz cili forum.El kontate da vam nije bas svagdi kutak namjenjen za nju

-

Kišovit ali dobar ,a posebno kad vidim da šefica foruma komentira "pravo stanje svari"

Reci joj , reci ...

Bodulski galeb
Besucher

asociacije na nick osobe iznad vas
4 godine ?Otkad neradi CroCafe chat.

Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz