RE: Re: kako se osjecate trenutno?

#1726 von Kamilica , 25.11.2009 11:01

ti si meni jako sumnjiva zadnjih i predzadnjih dana
osjecaj se promatrano, vilo
do prekpreksutra si predmet moje opservacije

Kamilica
Besucher

#1727 von Morska vila , 25.11.2009 11:02

stavljam se na rapologanje
odnosno
bilježim se sa štovanjem

Morska vila
Besucher

#1728 von Kamilica , 25.11.2009 11:03

ljubim ruke, milostiva

Kamilica
Besucher

#1729 von Nelly Hexe , 26.11.2009 17:16

jedna dobra dusa mi je uljepsala dan
jaaaa, tko bi rekao da ima i takvih ljudi, al hvala Bogu da ima

Nelly Hexe  
Nelly Hexe
Besucher

#1730 von Misko , 27.11.2009 09:44

-potreseno i rastreseno

-ispricat cu.Moram se negdje izjadat.

-dolazim ja malo prije s posla i jedan susjed u svome vrtu.Dodje on do ograde i javi se meni te mi isprica kako je s psima ostao ispred kuce jer je zaboravija sa sobom ponjet kljuc.Zatvorila se vrata.
-kaze da mu je zena otisla po kcerkicu koja inace zivi u domu za osobe s posebnim potrebama.

-pitam ti ja njega da kako mu mogu pomoc?
-on ti meni:hvala,dovoljno je sta pricas sa mnom.Nemam pojma sta da uradim.Moram kasnije ici na neki dorucak s kolegama.
-spominje on skale.Da barem ima skale pa bi se popeo preko "novog Balkona".

-kazem ti ja njemu da nema problema i da moze uzet moje auto pa nek ide s njim na taj dorucak.On se uljudno zahvali i ukaze na svoju odoru.Odista je bija u vrtlarskoj robi.

-ok,ja ga pitam dal ima nekoga tko ima jos kljuc kuce pa da cu ga odvest do tamo.
-kaze on:imam svekrivu i nazove je s mobitelom al eto napasti nitko se ne javlja.

-ponudim ja njemu da cu mu skuhat kavu i donjet i ako treba cigarete cu mu donjet.On odbija i kaze da mi hvala al da ne trebam se mucit.

-i tako ti ja njemu onda kazem:idem ja pa ako dobijes svekrivu na telefon nema problema ja cu te odvest pa se ti samo kod mene javi.

-odem ja kuci i udjem u kucu te skuham sebi kavu i onda mi sine:pa on ima danas rodjendan.Bas sam kreten kako sam to zaboravila.

-inace da ovo nadodam da sam sutra kod te iste familije pozvana s jos mnostvom ljudi na party na kojem se slavi rodjendan i "novi Balkon".

-ispijem ja u srku svoju kavu i brzo skuham jos jednu,strpan natren u dzep,mliko i zlicicu u ruku i trc kod susjeda da mu odnesem kavu i cestitam rodjendan.

-dodjem ja pred vrata i zvizdim. Kontam da je on u vrtlu s psima i ako me on ne cuje cut ce ti psi pa ce pocet lajat.(inace psi idu kod psihijatra jer su posesivno ljubomorni i agresivni na svakoga tko se priblizi tim njihovim vlasnicima)

-zvizdi Misko ko velika , psi laju i ja cujem njega da vice na pse da zacepu gubicu dok me jedna susjeda gleda sa strane jer je taman dosla iz kupovine te se cudi sta ja radim a druga stara baba me vidila kad sam silazila niz skale.

-odlucim ja da pozvonim na zvonce pa mozda ce to bolje cuti i opet ce psi zalajat.(zvonila sam na donji kat kuce bas onako kako mi je rekao da ce tu bit taj party i da pozvonimo na to zvonce a jos uz to taj stan je na prizemlju pa sam se mislila da ce bolje cut ako je u vrtlu)
-opeta on vice na pse al meni se cini da psi laju iz kuce a ne iz vrtla.
-upri Misko jos jednom ,on opeta na pse vice.

-Spustim ja kavu i mislim se sta cu sad.

-pozvonim ja onako bez veze i na gornji kat kad on ti sisde u kratkoj majici i sav nekako rastresen bas kao sta sam sama bila kad sam skontala da je on u kuci.

-ja onako izbezumljena kazem:donjela sam ti kavu.

-on meni:ti si bas srce i ponudi mi da udjem u kucu da mi pokaze gdje ce bit party i da se pohvali sa svojim instrumentima.(ovdje je rijec o gitari,orguljama,bubnjevima itd.. )
-pije on onu kavu i sav neurozan dok sam ja prozujala kroz stan pa na "novi Balkon" i ja ga pitam dal mu triba natren il mlika(nosam ja mliko i natren sa sobom i ne pustam) a on kaze:samo malo mlika a vec je popija skoro cilu kavu. Od nervoze ju je srknija bas kao i ja moju da bi sta brze ispravila svoju gresku,odnjela susjedu kavu i cestitala rodjendan.

-ulijem ti ja njemu malo mlika u ono kave sta je ostalo te podjem prem izlazu i kazem:ok,kad si vec u stanu idem ja pa se vidimo sutra na partiju.

-ko muha bez glave sam dosla kuci ,sjednem i skontam da sam mu zaboravila cestitat rodjendan.

-sad mene zanima:
-
-kako se doticni od jednom nacrtao u svom stanu?
-dal je on ocekivao da ga ja pozovem kod sebe na kavu?
-dal je sve ovo slucajno bilo?
-dal se on ipak nekako popeo na taj balkon?
-il sam ja ovo sve sanjala i umislila?

-u svakom slucaju nije ni njemu bilo lako kad me ugleda pred vratima s kavom nit je meni bilo lako kad sam ga ugledala u kuci i to jos s kratkim rukavima.

-i samo da znate,ne pada mi na pamet da idem nazad i da mu cestitam rodjendan.

-ja nemam pojma sta da mislim

-sta ako se on otisao spremit i onda bi dosao po mene da ga ja odvedem negdje?

-virujte mi da sam bas sva van sebe

Misko
Besucher

#1731 von Morska vila , 27.11.2009 11:02

ja razmišljam kako bi bilo dobro da mi je miško susjeda (sačuvaj bože napasti)

tak kad zaboravim ključ da mi ima ko skuvat kavu i donijet cigare

Morska vila
Besucher

#1732 von Susi , 27.11.2009 11:06

Sada ja razmsiljam sta bi bilo da mi je Morska direktni susjed.

Susi  
Susi
Besucher

#1733 von Morska vila , 27.11.2009 11:11

Zitat von Susi
Sada ja razmsiljam sta bi bilo da mi je Morska direktni susjed.

prvo bi se probijala vrata između podruma i na svakom katu između kuća

ruši se živica između dvorišta..ma ajd...ne bi sve srušili,napravili bi onak prolaz radi bolje cirkulacije

ostalo znaš

Morska vila
Besucher

#1734 von Susi , 27.11.2009 11:33

Dogovorile bi se koja kada kuha ( glupo dvije kuhinje koristit)a muzevi bi se dogovorili oko pijace.

Susi  
Susi
Besucher

#1735 von Misko , 27.11.2009 11:39

-vi se smijite al ovo ovdje oko mene je sve ludje od ludjega.

-kazu:s kim si takav si!

-al ja ipak smatram da sam ja jako ljubazna jutros bila i kao dobra susjeda i osoba prije svega sam odlucila da skuham kavu te odnesem promrzlom susedu da se malo okrijepi te da mu uz put cestitam rodjendan.

-to sta se on od jednom nasao u svojoj kuci iza zatvoreni vrata mozda je neka veca sila u pitanju.

Misko
Besucher

#1736 von Sarajka , 27.11.2009 14:54

¸Ma hajde Misko, nije ti se tako nesto prvi put dogodilo s muskim djelom susjedstva.... Sta si se izbezumila, imas ti iskustva

Misko ih sve vrti oko prsta, pa se ko fol nesto cudi

Sarajka
Besucher

#1737 von Misko , 27.11.2009 16:17

ajme tebi kad dojes u moj kraj.Ima da ti gume izbusim.

Misko
Besucher

#1738 von Kamilica , 27.11.2009 16:18

a zasto si mu zvonila a znas da je u vrtu?
i da ne moze otovoriti
ja bi covjeka pitala kako je usao

Kamilica
Besucher

#1739 von Misko , 27.11.2009 16:23

-zvonila sam da bi me mozda cuo posto je trebao da bude u vrtu pod prozorom.Tamo se cuje il trebalo bi se cut.Ako ne cuje on onda ce me cut psi.

-ja sam se toliko izgubila da mu nisam ni rodjendan cestitala a kamo li da cu ga pitat kko je usao u kucu.

Misko
Besucher

#1740 von prof , 27.11.2009 16:41

Kome rodjendan?

prof
Besucher

kafa/kava/caffe/
Sta ste radili

Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz