Zagrljaj, stisak ruke, poljubac..

#1 von Dispetoza , 23.06.2009 22:24

Ne volin tjelesni kontakt bilo kakve vrste od meni nepoznate osobe, niti od osoba koje mi ne znacu nista..
Kad mi se neko zaleti i zagrli me, i jos cmokne, to mi je ka silovanje moje osobnosti..
Za me je zagrljaj i poljubac sredstvo koje nam je dano da pokazemo nekom da nam je drag..
Ajd stisak ruke nekako, mada iskreno receno, ujutro u birou kad se pocnu redati i davati mi ruku, i to svako jutro nanovo, smuci mi se..

Inace kad san sa svojima dragin osobama samo bi ih mazikala..Uzivan osjecaj koji je u meni priniti kroz tilo..

Kako ste vi tu ? Kako na vas djeluje zagrljaj nepoznate osobe, ili pusica zenske s kojon ste dva puta popricali u pekari, i sad kad vas vidi mase sa sto metri daljine i vec priprema nasminkane usne kako ce vas socno cmokiti ? ( IgiT )

Dispetoza  
Dispetoza
Besucher

RE: Zagrljaj, stisak ruke, poljubac..

#2 von oko , 23.06.2009 22:34

Opcenito ne volim dodire nepoznatih ljudi,pogotovo muskaraca ,mada bili i moji poznanici.Najvise sto podnosim je rukovanje,o nekom grljenju ili bilo sto drugo nema ni pomisli.Mrzim i kad ljudi pricaju rukama i imaju stalnu potrebu me doticat,valjda da bi me ubijedili u ispravnost njihovog misljenja.A sto se tice zena,stavrno je moram dobro poznavati za bilo koje dodidre bliske vrste

oko
Besucher

#3 von opicen , 23.06.2009 22:39

najgore mi na rodjendan ...kad bi svi balili
da sprijecim tako nesto unaprijed daleko ispruzim ruku ...
jasno stavim na znanje da vise od stiska ruke ne dolazi u obzir

opicen  
opicen
Besucher

#4 von iluzija , 23.06.2009 22:41

ne volim cmakanje ni zagrljaje (ovo ne vrijedi za moj uzi obiteljski krug)
smatram, da se najvise oni cmakaju, koji se najmanje podnose

iluzija  
iluzija
Besucher

#5 von Dispetoza , 23.06.2009 22:43

Zitat von oko
Mrzim i kad ljudi pricaju rukama i imaju stalnu potrebu me doticat,valjda da bi me ubijedili u ispravnost njihovog misljenja.

Ohh da, ovo ni ja ne volin..Vecinon su to energicni ljudi koji me uznemiravaju..

Znan dosta nasih koji kazu da je to odgoj. Ne znan, al kod nas, u mom mistu di san ja odresla se grlilo samo prijatelji i rodbina kad se dodje npr. iz Njemacke nakon nekog vrimena..A isto tako i rukovanje, ne poznan to..A poljupce pa i pogotovo..

Dispetoza  
Dispetoza
Besucher

#6 von Dispetoza , 23.06.2009 22:45

Zitat von iluzija

smatram, da se najvise oni cmakaju, koji se najmanje podnose

Neman pojma, samo ja nekako te ljude dozivljavan povrsne koji su u stanju ljubakati se tako i stiskati, reda radi

Dispetoza  
Dispetoza
Besucher

#7 von Kamilica , 23.06.2009 22:53

ajd kak se uzme
u zadnje vrijeme se nekak volim grliti cak i s manje vaznim ljudima
al ne volim da me neko slini
recimo, uzasavam se doceka nove godine, kad je velika ekipa i redom se slini i cestita svima redom, a neki ljube cak i tri puta fuj fuj fuj

bude mi zao i mlade u svatovima, kad je recimo 400 ljudi u roku sat vremena slini
prvo je svi sline u crkvi, pa onda kod predaje poklona, opet isti ljudi, samo malo vise znojni
fuj fuj fuj

Kamilica
Besucher

#8 von opicen , 23.06.2009 22:55

cek da cujemo susi kao ona podnosi

opicen  
opicen
Besucher

#9 von Misko , 23.06.2009 23:02

-evo da se i ja prijavim da sam mrzoljubica nepoznatih dodira i poljubaca.U nepoznate smatram i one koji mi nisu nista a poznamo se jer moramo.

-mrzim kad netko prica i dodiriva me rukom i to ako je jos osoba u pitanju koja mi se inace gadi.Auuuuuu dodje mi da se katapultiram na misec samo da bi izbjegla sve to.

-gadi mi se kad me ova lezbaca skoro svaki dan zagrli na poslu.

-a mrzi me i to ovdje sta je in i smatra se pod "mora" .PA svaki dan iz pocetka i s istim ljudima

-a najmrze mi je od svega kad mi netko da ruku i vec gleda na neku trecu starnu i tako pozdravljajuci mene vec ima sljedecu metu.E pa onda mi je i ne trebas davat.Ja kad pozdravljam onda to radim il od srca il radi reda al kod jednog i drugog puta gledam u oci.

-inace i ja sam navikla da se poljubi rodbina i to ako je nisi vidija vec koju godinu dana.Imam ja rodbine za bacanje koje nisam nikad ni rukom takla kamo li poljubila.

Misko
Besucher

#10 von Kamilica , 23.06.2009 23:04

misko, odi da te zagrlim malo

Kamilica
Besucher

#11 von Susi , 23.06.2009 23:05

Super tema.....

Volim zagrlit i poljubit osobe koje su mi drage, koje su mi vazne, koje mi nesto znace a to su obitelj, moj buduci muz (naravno) i najblizi prijatelji. Svim drugima dajem ruku i to je to.

U vezi svatova me vec sada muka hvata. Kada podju cestitati.......i to dva puta, jednom u ckrvi onda jos jednom kod darivanja....izdurat cu valjda nekak.

Susi  
Susi
Besucher

#12 von Misko , 23.06.2009 23:06

Zitat von kamilica
misko, odi da te zagrlim malo

-vidis sad ovo.Tebe bi rado ja zagrlila jer si mi draga.

-a jos kad ljubu zrak al nije ni to lose kad vidim pojedine usne kod zena pa mi dodje da uzmen spatulu i skinem joj sminku tj. onaj visak sminke.
-neka njih onda,neka one ljube zrak.

Misko
Besucher

#13 von Dispetoza , 23.06.2009 23:10

meni se cini kad bi bija neki Party, da bi Kamilicu tribalo staviti na ulaz..Ona bi jedina sve lipo pozdravila

Al ne, bez zafrkancije, sta mislite, vi koliko dugo vec pisete i simpatizirate se, bili se mogli odma zagrliti kad se prvi put vidite ?

Sican se kad san svoju danas naj frendicu prvi put uzivo vidila, prije nekih 5 godin..Ona je odma bila srdacna i zagrlila me, a ja san laktove stavila sebi na trbuh da mi se ne more bas previse pribliziti..

Dispetoza  
Dispetoza
Besucher

#14 von Kamilica , 23.06.2009 23:12

ok,, dogovnoreno
kamilicu za vratara
sad, bez zeze, da se ne daj boze desi, da se kojim slucajem sretnemo, dobar dio vas bi zagrlila
mislim da oko 80 % ili cak 83 % forumasa

Kamilica
Besucher

#15 von Misko , 23.06.2009 23:15

-ja bi vas promatrala najprije malo

-inace u velikim prostorijama mi lakse svima mahnut samo pa onda pustim da stvar tece svojim tokom.ak se zalomi dobro zalomi.

-al nakon pijanke bi se ovako i ovako svi grlili pa sta cemo se sad s tim opterecivat

Misko
Besucher

sjecate li se one teme.......
laka roba

Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz