RE: vjest dana...

#31 von Misko , 01.07.2009 20:51

-ma nemojte tako sve crno gledat.Ipak ce i kosorica imat cilu ekipu oko sebe koja ce se brinut za nju tako i za njezine izjave i postupke.S vrimenom ce se valjda sta bolje nac.

-nego nisam citala pa nebi bas mogla o ovome da komentiram puno.Zanima me zbog cega je gos. Sanader dosao do zakljucka da se povuce?
-mislim ono..nije mi zao al zanimaju me razlozi.

-Inace od srca zelim sve najbolje nasoj drrzavi i vama koji zivite doli a i meni da se sta prije vratim.

-jutros u moje selo zalutao bus i to ni manje ni vise neg iz Bjelovara Srce mi zaklucalo,najezila sam se a oci napunile suzama.Doslo mi da im masem i da uletim u bus pa ih sve izgrlim.

-samo mi nije jasno di je zaluta u moje selo a ovdje nema kolodvora Sad se mislim da nisu mozda na tvrdjavi u hotelu.Mogla bi sutra otic prosetat.

-ako se zbunija za cestu gadno ce se provest jer nema se di okrenut

-tako je meni u dijaspori a nije ni vama lako doli.

Misko
Besucher

#32 von oko , 01.07.2009 20:55

Zitat von Susi
A koja opcija im uopce preostane? Jebate, dolje se je dobro zakuhalo.....

Samo jedna Susi.Vlada nacionalnog spasa,po meni.Sad ne smije biti stranackog natezanja,skupit najbolje ljude,maknit vec jednom ove fosile koji se slepaju godinama ,a nista ne rade.Al tesko ce to ici,previse je tu ljudi koji gledaju vlastite interese,koje boli cipela za Hrvatsku.

oko
Besucher

#33 von Nelly Hexe , 01.07.2009 20:55

Zitat von oko

Zitat von NellyHexe
oko, a sto mislis o Merkelici?

Cuj Nelly nemam pojma o njoj,znam ja da iza nje stoji masinerija koja o svemu odlucuje o svakoj njenoj misli i izgovorenoj rijeci.Ono o cemu ste pisali neki dan,savjetnici.Ona je prakticno glasnogovornik svoje vlade,vrlo malo ima tu njenoga osobnog.

Znam reci ces tako moze i Kosorica,ali ne vjerujem da u samoj vladi ima podrsku i da ministri imaju volju radit s njom.Uostalom neki ministri su vec najavili odlazak.Sistem se raspao,a nije ni cudo,pocivao je na prijevarama,lazima i onom najgorem korupciji.Drskost ,oholost i bezobrazluk jednog covjeka koji je vodio drzavu je presao sve granice,pa i u ovom trenutku kada je bio duzan reci zasto napusta brod koji je prakticki sam potopio.

i htjela sam to reci,

Nek idu ministri,mislis da su nesto posebno valjali?
doci ce novi.
mozda jos i bolji.
oni koji ne napustaju brod cim malo zagusti.
ali ni brod ne tone tako lako, vidjet ces.

Nelly Hexe  
Nelly Hexe
Besucher

#34 von Misko , 01.07.2009 20:59

-puno ste mi negativni,puno dajte malo optimizma uvedite u zivote vase a i vasih sugradjana.

-neka svo zlo bude u raspadu te vlade
-osnovat ce se nova i di je tu problem.Pa nece nestat naroda,drzave i njihovih zivota zato sta se raspala jedna vlada koju je ovako i onako svatko pljuvao.Glavu gori i kod sljedecih biranja otvorite malo oci.

Misko
Besucher

#35 von oko , 01.07.2009 21:01

Ma ne mislim ja da ce potonuti,al znam sta to znavi.MMF sa svojim kreditima ce odmah stici,a to znaci da ce unuci mojih unuka otplacivati sve ovo sto ove neznalice upropaste,U tom je stos.Sve se to placa.

oko
Besucher

#36 von Misko , 01.07.2009 21:02

-bit ce vam ko i Svabama sta dan danas otplacuju dugove na racun ujca.

-a i ovi dzeksoni su pomanitali http://www.24sata.hr/show/clanak/ubilo-s...vijeta/124021/?

Misko
Besucher

#37 von Nelly Hexe , 01.07.2009 21:04

dajte, pa nece drzava propasti ako se smakne par parazita sa vlasti!
da se ja pitam , administracija bi se pod hitno smanjila u pola.

nista Misko, vrijeme je da mi osnujemo "stranku optimizma"

Nelly Hexe  
Nelly Hexe
Besucher

#38 von Susi , 01.07.2009 21:04

Zitat von oko

Zitat von Susi
A koja opcija im uopce preostane? Jebate, dolje se je dobro zakuhalo.....

Samo jedna Susi.Vlada nacionalnog spasa,po meni.Sad ne smije biti stranackog natezanja,skupit najbolje ljude,maknit vec jednom ove fosile koji se slepaju godinama ,a nista ne rade.Al tesko ce to ici,previse je tu ljudi koji gledaju vlastite interese,koje boli cipela za Hrvatsku.

Pitam se odakle ti ljudi koji bi mogli spasit ono kaj bi se mozda jos moglom spasit? Tog zajednickog jezika nema a trebalo bi ga bit.
Svim strankama bi sada trebao bit cilj pokusat ono najgori izbjeci a to bi znacilo da se svi moraju skulirati i zajedno na tom problemu radit. Sumnjam da su nasi "tvrdoglavno balkanci" u stanju za takvo nekaj.......
S druge strane se pitam da li ovo sada nije sansa sve okrenuti naopacke i poceti na nuli ( ma da je ispod nule ), pokusati naucit nekaj iz napravljenih greska i na taj nacin sve nekako na manje vise dobro prebacit?
Ne znam, zbilja ne znam.....u takvim vremenima dat ostavku je bezobrazno i egoisticno!

Susi  
Susi
Besucher

#39 von Misko , 01.07.2009 21:29

Zitat von NellyHexe
dajte, pa nece drzava propasti ako se smakne par parazita sa vlasti!
da se ja pitam , administracija bi se pod hitno smanjila u pola.

nista Misko, vrijeme je da mi osnujemo "stranku optimizma"

-kad krecemo prema Hrvatskoj Ambasadi?

-previse kompliciraju oni doli a na kraju ce doc na vlast onaj tko se bude bolje znal brinut sam o sebi.

Misko
Besucher

#40 von opicen , 01.07.2009 23:43

ljudi pa hdz je stranka mafija ..valjda smo jedini u svijetu gdje je cijela vlada ukljucena u kriminal
ali nazalost legalno kroz odluke i zakone te iste vlade ... nekidan sam napisao koliko vrijedi sanaderova rijec
danas sam komentirao hitlera i naseg ivu... .samo hitler se barem ubio ,ovaj nece ni to
bravo ivo ,bravo hdz ..15 000 000 000 kn unutrasnjeg duga drzave prema firmama i pojedincima
plus 40 000 000 000 € vanjskog duga ( svaki hrvat cca 70 000 kn ) koje nitko ne vraca ..
dobro kaze oko nasi unuci ce to jos vracati.. pa kreten je potvdio da ce hr raditi autocestu u crnoj gori ,na nas racun halllloooo
i kao dobit cemo koncesiju na 30 god.. ma da je daju 3 mil.godina nikad se nece otplatiti

opicen  
opicen
Besucher

#41 von Morska vila , 02.07.2009 08:32

Zitat von oko
Nazalost situacija je vrlo ozbiljna.Drzava je pred bankrotom,ako vec i nije bankrotirala,sto me ne bi iznenadilo.Indexi na burzama su pali 10%,zatvorena je na cetiri dana.Prica se da drzava ima novaca samo do petka.Ministri odlaze.Oporba ne znam da li je spremna preuzet kormilo.Sve u svemu uopce nije ruzicasto.

ma nemoguće

pa do sada su se svi kleli (političari) kako će hrvatsku spasiti sjajna turistička sezona, kako krize nema i kak je sve divno i bajno
što je još bolje s kim god sam pričala iz hr, nitko ne osjeća krizu i svima je super , ide se na skijanje, kupuju se auti, na ljetovanje se ide van hrvatske

tko tu koga mulja ?
( da se razumijemo , ta moja ekipa nije u hadaezeju )

osim toga, što se vanjskog državnog duga tiče ,
pa ima ga i njemačka, i to ohoho,svakim danom sve je veći
evo fotka , po sekundi raste za 1o56 eura,
fotka je stara nekoliko mjeseci

moš komotno ak si suicidan,pesimist,i sklon depresiji pred tom urom stat i počiniti javni harakiri

Morska vila
Besucher

#42 von Susi , 02.07.2009 12:23

"VL: Je li Hrvatska u krizi?
HEBRANG: Ostavka premijera u stabilnoj državi ne smije promijeniti i poremetiti ništa. Ne bih ovo nazvao krizom jer mi imamo plan što dalje. Hrvatska će vrlo brzo dobiti novu Vladu."

Umjesto da veli kratko i jasno on lijepo daje odgovore koje svak za sebe moze interpretirati kako zeli....

Susi  
Susi
Besucher

#43 von bookkeeper , 02.07.2009 12:28

i nakon Ive..Ivo.

bookkeeper  
bookkeeper
Besucher

#44 von oko , 02.07.2009 19:39

Zitat von Morska vila

Zitat von oko
Nazalost situacija je vrlo ozbiljna.Drzava je pred bankrotom,ako vec i nije bankrotirala,sto me ne bi iznenadilo.Indexi na burzama su pali 10%,zatvorena je na cetiri dana.Prica se da drzava ima novaca samo do petka.Ministri odlaze.Oporba ne znam da li je spremna preuzet kormilo.Sve u svemu uopce nije ruzicasto.

ma nemoguće

pa do sada su se svi kleli (političari) kako će hrvatsku spasiti sjajna turistička sezona, kako krize nema i kak je sve divno i bajno
što je još bolje s kim god sam pričala iz hr, nitko ne osjeća krizu i svima je super , ide se na skijanje, kupuju se auti, na ljetovanje se ide van hrvatske

tko tu koga mulja ?
( da se razumijemo , ta moja ekipa nije u hadaezeju )

osim toga, što se vanjskog državnog duga tiče ,
pa ima ga i njemačka, i to ohoho,svakim danom sve je veći
evo fotka , po sekundi raste za 1o56 eura,
fotka je stara nekoliko mjeseci

moš komotno ak si suicidan,pesimist,i sklon depresiji pred tom urom stat i počiniti javni harakiri

Ama negledam ja to tako crno kako ti mislis.Tvoji prijatelji ne osjecaju krizu,ne osjecam je ni ja,al koja je perspektiva.To je sebicno gledanje,ne gledam ja samo sebe.
A dug od 150 milijardi je puno manji od nasih 40,ako gledas velicinu zemlje,industriju koja stoji iza nje,broj stanovnika i tako dalje.
Nije to ni priblizno isto.

oko
Besucher

#45 von Susi , 02.07.2009 19:42

Svaka zemlja u dugovima ( osim valjda Vatikan i Monaco).....pa se pitam tko duguje kome ? Odakle ti novci a svi u kurcu?

Susi  
Susi
Besucher

ženska zloba
sto je naj vrijednije u nama???

Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz