RE: vjest dana...

#346 von Misko , 07.10.2009 21:07

-taman sam se ispravila

Misko
Besucher

#347 von k@p , 08.10.2009 17:26

Zitat von Morska vila
u širokom su policajci stajali i gledali..pardon snimali kamerom kak se ubija čovjek

nebih rekla da su samo gledali, tj snimali. Svi optuzuju hercegovce jer se brane od Sarajevskih huligana. Hercegovci nisu napadali nego se branili od horde zla kako se i sami zovu, kojima je cilj unistavati. A to, tko je snimao... ne znaci da je bio policajac vilo... vjerujem da nose pistolje uza sebe ali i video kamere, cisto sumljam. Super da se to desilo u Hercegovini a ne negdje u Bihacu samim tim napadaci su se oprali svog imena i odjednom je rijec samo o navijacima, Sarajskoj raji ba, odjednom je rijec o medjusobnim sukobima kojih nije uoce bilo, jedni su napali drugi se odbranili.

k@p
Besucher

#348 von Bodulski galeb , 08.10.2009 19:07

Zitat von k@p

Zitat von Morska vila
u širokom su policajci stajali i gledali..pardon snimali kamerom kak se ubija čovjek

nebih rekla da su samo gledali, tj snimali. Svi optuzuju hercegovce jer se brane od Sarajevskih huligana. Hercegovci nisu napadali nego se branili od horde zla kako se i sami zovu, kojima je cilj unistavati. A to, tko je snimao... ne znaci da je bio policajac vilo... vjerujem da nose pistolje uza sebe ali i video kamere, cisto sumljam. Super da se to desilo u Hercegovini a ne negdje u Bihacu samim tim napadaci su se oprali svog imena i odjednom je rijec samo o navijacima, Sarajskoj raji ba, odjednom je rijec o medjusobnim sukobima kojih nije uoce bilo, jedni su napali drugi se odbranili.

K@p, nema kod nas nesporazuma, razumijemo se mi itekako .

Ja ne mrzim taj hercegovački narod ,ali jednostavno nemogu shvatit taj inat, prkos i njihovu mržnju prema Bošnjacima , manje prema Srbima. A sve na par km od Međugorja

Na samo pitanje imate li u birtiji Sarajevsko ili Mostarsko pivo njima pada mrak na oči.
Nema tolerancije , nema sluha za normalno pitanje običnog Hrvata iz Hrvatske željnog nečeg bosanskog !
Imamo Žuju, Karlovačko , Primu i 1000 stranih ....

Mi smo se pak s Talijanima tukli 1000-godina, odbranili svoje područje, na kraju nas prec 60-tak godina "naš" nas čovjek prodao ( ne moram valjda govorit tko je to ),a na kraju nam djedovi čak i Istru spojili s maticom zemljom .

Živimo jedni pored drugih ma koliko god različiti bili , uvažavamo se i znamo granicu.
U njihovim selima po Istri hrvatska zastava na općini i pored nje talijanska , u Austriji u Burgenlandu jedna pored druge austrijska i hrvatska ....

Ajmo K@p konačno naprijed i u toj zajebanoj sredini !

Naravno da je sarajevska navijačka bagra izazivala ,ali sam siguran da su hercići vraćali dvostruko ,a ne bi se čudio da je iz nekog kafića treštio MPT sa kakvom narodnom budnicom ili su pak mulci bacali kamenje na autobuse

Žalosno je da Hrvat Hrvata ubija usred BiH .... samo zbog nogometa??? ...ma kakvog nogometa , iza svega je politika i kontinuirano stvarana mržnja prema onim drugima , huliganstvo između ovih je bazirano na nečem mnogo gorem , a ti to dobro znaš.

Sramota je tim veća kada 8 policajaca takvoj budali zažmire da se iskrade iz pritvora.
Taj sada negdje u mom kraju prikriveno vreba, jer mu je Hr utočište ,i valjda spas od savjesti .... e to je
VJEST DANA i ona glasi :

ČUVAJTE SE JER NEGDJE OKO NAS JE UBOJICA , KRATKOG FITILJA I BRZ NA OKIDAČU !

Bodulski galeb
Besucher

#349 von k@p , 08.10.2009 19:24

Zitat von Bodulski galeb
VJEST DANA i ona glasi :

ČUVAJTE SE JER NEGDJE OKO NAS JE UBOJICA , KRATKOG FITILJA I BRZ NA OKIDAČU !

Napokon pozivitna vjest. Uvijek sam mislila da sam izlozena masi ubojica, i gle samo jedan. Nije to tak strasno.

k@p
Besucher

#350 von Labudica , 09.10.2009 00:10

Jebote dok citam ovog bodula,meni ga tocno zao.
Bit cu fin,jako fina,zbog Miska i jos nekih forumasica ,pa necu na ovaj slucaj nista napisati.
Kap,kak ti se dade sa njim raspravljati,ja znam unaprijed sta ce on napisati na ovakve teme.Nadam se da znas i ti.
Tako da mi je ga zao,ponavlja se ko pokvarena ploca.

Labudica
Besucher

#351 von Morska vila , 09.10.2009 08:50

Zitat von k@p

Zitat von Morska vila

ja nisam niti jednom rječju spomenula hrecegovce, a zna se šta je zadatak i posao policije čija god bila

u zadnje vrijeme navijači (ako ih možemo nazvati navijačima) u rusiji, u engleskoj prave nerede gdje posljedice prelaze par razbijenih izloga
samo što je ruska policija reagirala

sve je to isto, bio rus, hercegovac, englez, hrvat, huligan je huligan

i mislim da nemamo eksluzivno pravo samo zato što smo hrvati osjećati se duboko uvrijeđenima kada na se prozove jer je neki naš huligan napravio sranje, bez obzira kojoj navijačkoj skupini pripada, a mi smo tako miroljubiv i dražestan narod
ne bi ni mrava zgazili

Morska vila
Besucher

#352 von Bodulski galeb , 09.10.2009 09:18

Zitat von Labudica
Jebote dok citam ovog bodula,meni ga tocno zao.
Bit cu fin,jako fina,zbog Miska i jos nekih forumasica ,pa necu na ovaj slucaj nista napisati.
Kap,kak ti se dade sa njim raspravljati,ja znam unaprijed sta ce on napisati na ovakve teme.Nadam se da znas i ti.
Tako da mi je ga zao,ponavlja se ko pokvarena ploca.

I meni je puno toga žao Labudice, hvala na suosjećanju.

Inače ponavljanje je majka mudrosti

Posebice mi je žao svega onoga što se desilo od 1991-1995 .... za neke stvari ,ljude i događaje mi je strašno žao i nema popravka .

Posebno nevinih žrtava i ljudi koji su ginuli za glupe i bolesne ideologije .

Ne ponovilo se

Vijest dana je danas:

http://www.monitor.hr/clanci/ante-matic-...icarskoj/25381/

Bodulski galeb
Besucher

#353 von Morska vila , 09.10.2009 11:26

bodul ponavljaš se kak pokvarena ploča

Morska vila
Besucher

#354 von Morska vila , 09.10.2009 11:32

Obama dobio nobelovu nagradu za mir !

AMERIČKI predsjednik Barack Obama dobio je Nobelovu nagradu za mir. Iz Odbora za dodjelu Nobelove nagrade izjavili su kako je nagrađen zbog svojeg izvrsnog napora koji ulaže u jačanje internacionalne diplomacije i suradnje među ljudima.

Nominiranih je bilo 205 za ovogodišnju nagradu. Laureat dobiva zlatnu medalju, diplomu i 1.4 milijuna američkih dolara, prenosi BBC.
index.hr

e kad ga krene..onda ga krene

Morska vila
Besucher

#355 von Bodulski galeb , 09.10.2009 14:57

Zitat von Morska vila
bodul ponavljaš se kak pokvarena ploča

Zamisli tek da si mi žena , poludila bi ,a tek Labudica....

Mislim da bi me

Bodulski galeb
Besucher

#356 von hulk , 11.10.2009 11:43

Zitat von Morska vila

u zadnje vrijeme navijači (ako ih možemo nazvati navijačima) u rusiji, u engleskoj prave nerede gdje posljedice prelaze par razbijenih izloga
samo što je ruska policija reagirala

sve je to isto, bio rus, hercegovac, englez, hrvat, huligan je huligan

Ovo je samo djelimicno tocno, istina huligan je huligan.
Jerbo, moralo bi i ptici na grani biti kristalno jasno, da se u konkretnom slucaju radi o tzv.drzavi u kojoj ne postoji funkcionirajuce pravosudje, stoga jedan hulligan npr. u Madjarskoj nije isto sto i huligan u BIH, jerbo se radi o drzavi u kojoj dnevni tisak optuzi prije nego i dokaze krivica, tj. prije nego je pravosudje odradilo svoj posao. To ni u jednoj noramlnoj zemlji nije tako. U ovom slucaju radi se o zemlji koja je dozivjela kataklizmu, jos nestishane strasti na sve strane buktaju i samo fali jedna varnica da pukne. Radi se o zemlji u kojoj oruzja ima vise nego trave na zemlji!!! Radi se o zemlji s kompleksnim JOS nerjesenim nacionalnim pitanjima, tako da se vecina dogadjanja nastoji ispolitizirati. Huligani se koriste u politicke svrhe, to u ostalim sredjenim stabilnim zemljama nije slucaj. U jednoj pravno-politicki stabilnoj drzavi, bi se huligani i osumnjiceni bi bili pritvoreni i prvo bi se dokazalo tko je ubojica a potom bi dnevni tisak dao izvjestaj. Hrvati su zedni profesionalnog novinarstva!!!

hulk  
hulk
Besucher

#357 von hulk , 11.10.2009 11:55

Zitat
mislim da nemamo eksluzivno pravo samo zato što smo hrvati osjećati se duboko uvrijeđenima kada na se prozove jer je neki naš huligan napravio sranje, bez obzira kojoj navijačkoj skupini pripada, a mi smo tako miroljubiv i dražestan narod
ne bi ni mrava zgazili

A cuj ako si jednom tesko boloavo od raka koze skaces i na obicnu krasticu koja ti se pojavi na kozi.

hulk  
hulk
Besucher

#358 von hulk , 11.10.2009 11:59

Zitat von Bodulski galeb

Inače ponavljanje je majka mudrosti

Inace,
Ponavljanje se koristi se za ispiranje mozga.

hulk  
hulk
Besucher

#359 von hulk , 11.10.2009 13:17

Zitat von Bodulski galeb

Ja ne mrzim taj hercegovački narod ,ali jednostavno nemogu shvatit taj inat, prkos i njihovu mržnju prema Bošnjacima , manje prema Srbima. A sve na par km od Međugorja

Ev se stalno mislim hocu li reagirati il ne, reko kad ti mores ponavaljat do u nedogled, mogu i ja, pa dok se neko ne umori.
Kao prvo, kakave veze ima Medjugorje s navedenim, nevezano jeli ispravno ili ne?
I Ciccolina je djelovala u susjedstvu Vatikana?
Ako postoji neka povezica, napisi da se zna, jer ne uocavam nikakvu.
Kao drugo, hercegovac je geografski pojam, Hercegovina je pokrajina u kojoj zive i ostalle nacije, tako da je apsurdno pisati da hercegovacki narod mrzi Bosnjake ili sta ti ja znam.
Kao trece, pisati "hercegovacki narod mrzi Bosnjake" je glupost. Obzirom, na posljednja ratna dogadjanja krvoprolica zadnjih decenija da se primjetiti, da postoji odredjena netrepeljivost, odbojnost izmedju razlicitih nacija u vecini regija BiH. Balansiranja radi, istom tom logikom, ako bi se zeljelo oljagati novopecenu naciju, moze se reci " Bosnjaci mrze hercegovacki narod".

hulk  
hulk
Besucher

#360 von hulk , 11.10.2009 13:32

Zitat von Bodulski galeb

Ovakve izjave doprinose jedino sirenju i podgrijavanju istih bezveznih predrasuda, hrpa prozvakanih klisea dovoljna za podgrijavanje strasti citatelja zutog tiska.

hulk  
hulk
Besucher

ženska zloba
sto je naj vrijednije u nama???

Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz