RE: kakvo je vrijeme kod vas????

#1561 von Misko , 20.07.2011 11:24

-i kod mene ista situacija.Trenutno ne pada nista osim susjedinih komentara

-oblaci su toliko debeli i gusti pa da ih je batom tuci nebi ih probija.

-vec se veselim praznicima

Misko
Besucher

#1562 von Susi , 20.07.2011 11:32

Je i ja se veselim....sutra rostiljanje kod sefa. Bit se sigurno super onak na kisi.
A imaju tako lijepu terasu.

Susi  
Susi
Besucher

#1563 von Misko , 20.07.2011 11:51

-a vid da ti ispricam ovo

-moja radna kolegica koju nisam sama birala vec mi je data ,organizira grillanje kod sebe zadnjeg radnog dana.Sad ti je ona pozvala sve i svakoga.Ono pozvala ljude s kojima se mi susrecemo samo po par minuta i skojima popijemo kavu.To kao navodno.Ona i te kako ima privatne odnose s mnogima,vcuju se telefonom,odu na feste zajedno itd.
-ta ekipa ljudi nije iz nase firme vec iz jedne druge firme.

-moja kolegica je asi da ne moze biti veca. Ja izbjegavam da idem tamo di ona ide jer mi je neugodno.Ona je prica za sebe.Skratit cu.

-sad ti ona pozvala sve te ljude a i kod njih nije nista bolja situacija neg kod nje.

-moja srica je ta sta sam joj ja na pocetku naseg poslovnog odnosa odma objasnila da za mene postoji privatno i poslovno.Ja te stvari ne brkam zajedno niti zelim.

-od mene se ocekiva da ja dodjem na tu festu al ona ne navaljuje jer pozna moj protokol ponasanja i odnosa.Pozvala me i to je to.Na meni je da odlucim sta cu napravit.

-sad da se vratim na bitno.

-sad ti iz te druge firme mene stalno pitaju dal cu i ja tamo biti.Ja im objasnjavam da 99% je NE. Sad njima to nije jasno a ja ne mogu da kazem njima to i to i da kazem ona je takva i takva,vi ste takvi i takvi i meni se to ti to...........bla......bla.......bla.............zato se radije drzim toga da ne zelim mjesat privatno i poslovno.

-slag za kraj:jutros mi kolegica prica da ju je sinoc nazvao jedan iz te firme i da je zamolija da nek mene nagovori da ja dodjem jer mu se ja svidjam.

-dalje necu.........nek moj privatni zivot ostane privatan
-a taj koji je nazvao kolegicu jutros nije dosa radit jer je sinoc malo previse popija.

-joj sta mrzim ova sranja al nisam ja tu zbog njih niti oni zbog mene pa nekako prozvacem.

-koji asocijalni klub

Misko
Besucher

#1564 von Susi , 20.07.2011 12:53

Hvala Bogu je kod nas drugacije.....mala smo firma pa zato nema problema.
Team su svi skupa izabrali nije sef sam jer on je misljenja da team mora pasat
skupa i ako vec od samog pocetka ne pase onda nist od otga.
By the way, 01.08. mi sestra pocinje isto ovdje delat i do toga
je doslo sasvim slucajno.
Ali kaj sam stela reci.....team pase super zajedno, svako ima svoj posal
i nitko se ne petlja u druge poslove. Ako je netko na godisnjem automatski netko
preuzme njegov posal. Nemamo neke Vorgaben kako jedno pismo mora iozgledat, kako
se moramo javljat na telefonu itd.
I stvarno mi je zal da ce sutra kisa padat.

Susi  
Susi
Besucher

#1565 von Misko , 20.07.2011 13:29

-ma to se ne moze usporedjivat.Ovo kod mene je cirkus dok kod tebe radu normalni ljudi.

-ja sam se prije cudila zasto se svi zgrazaju nad mojim poslovnim kolegama.Danas to razumim.Zgrazam se i sama.

-

-inace,kisa jos uvijek ne pada

Misko
Besucher

#1566 von Kamilica , 20.07.2011 22:03

vrijeme je stabilno
kisa od jucer oko 19 sati nije stala

Kamilica
Besucher

#1567 von Morska vila , 21.07.2011 08:53

zasjalo je sunce !!!!!

Morska vila
Besucher

#1568 von Misko , 21.07.2011 11:57

Zitat von Kamilica
vrijeme je stabilno
kisa od jucer oko 19 sati nije stala

-drzi i ne pusta.Samo nek je stabilno

-i kod mene je

Misko
Besucher

#1569 von elle , 21.07.2011 19:45

kisa i hladno

elle  
elle
Besucher

#1570 von Bodulski galeb , 22.07.2011 13:31

Zitat von Misko
-a vid da ti ispricam ovo

-moja radna kolegica koju nisam sama birala vec mi je data ,organizira grillanje kod sebe zadnjeg radnog dana.Sad ti je ona pozvala sve i svakoga.Ono pozvala ljude s kojima se mi susrecemo samo po par minuta i skojima popijemo kavu.To kao navodno.Ona i te kako ima privatne odnose s mnogima,vcuju se telefonom,odu na feste zajedno itd.
-ta ekipa ljudi nije iz nase firme vec iz jedne druge firme.

-moja kolegica je asi da ne moze biti veca. Ja izbjegavam da idem tamo di ona ide jer mi je neugodno.Ona je prica za sebe.Skratit cu.

-sad ti ona pozvala sve te ljude a i kod njih nije nista bolja situacija neg kod nje.

-moja srica je ta sta sam joj ja na pocetku naseg poslovnog odnosa odma objasnila da za mene postoji privatno i poslovno.Ja te stvari ne brkam zajedno niti zelim.

-od mene se ocekiva da ja dodjem na tu festu al ona ne navaljuje jer pozna moj protokol ponasanja i odnosa.Pozvala me i to je to.Na meni je da odlucim sta cu napravit.

-sad da se vratim na bitno.

-sad ti iz te druge firme mene stalno pitaju dal cu i ja tamo biti.Ja im objasnjavam da 99% je NE. Sad njima to nije jasno a ja ne mogu da kazem njima to i to i da kazem ona je takva i takva,vi ste takvi i takvi i meni se to ti to...........bla......bla.......bla.............zato se radije drzim toga da ne zelim mjesat privatno i poslovno.

-slag za kraj:jutros mi kolegica prica da ju je sinoc nazvao jedan iz te firme i da je zamolija da nek mene nagovori da ja dodjem jer mu se ja svidjam.

-dalje necu.........nek moj privatni zivot ostane privatan
-a taj koji je nazvao kolegicu jutros nije dosa radit jer je sinoc malo previse popija.

-joj sta mrzim ova sranja al nisam ja tu zbog njih niti oni zbog mene pa nekako prozvacem.

-koji asocijalni klub

Sve lipo , sve jasno sve 5 , osim tvoje zadnje konstatacije

U ciloj toj "igri" ispadaš upravo Ti ...asocijalna

Bodulski galeb
Besucher

#1571 von Misko , 22.07.2011 15:46

Zitat von Bodulski galeb

U ciloj toj "igri" ispadaš upravo Ti ...asocijalna

-hvala na komplimentu,ljubi te Misko tako pametnoga.

-aj prouci najprije razliku izmedju sozial,asozial i unsozial ...itd.... pa mi se onda javi

Misko
Besucher

#1572 von oko , 23.07.2011 01:19

Sta je ovo ????....jel nije ovoono o vremenu i prognozama

Juce sam doslovno plivao na cesti,tako nesto jos nisam dozivio
Danas je ok,suncano ali nije bilo vruce okolo 28

ps. da se nadovezem na gornje zachatavanje
Misko ti nemas pojma,svatko tko se ne zeli predstaviti bodulskom golubu u punom formatu(slikice,susreti itd) je asocijalan.Prema tome,kak ti kazes... muci

oko
Besucher

#1573 von Kamilica , 23.07.2011 22:55

vrijeme je i dalje stabilno

Kamilica
Besucher

#1574 von Bodulski galeb , 24.07.2011 13:14

Vrijeme kod nas ..... prolom oblaka i tuča veličine oraha

Bodulski galeb
Besucher

#1575 von Bodulski galeb , 24.07.2011 13:29

Dakle oko , pustio sam par dana da vidim tvoju rekaciju i bila je točna .... no neće ti pomoći od Miškice ne budeš za nagradu dobil niš

Dakle Miško ovako stoje stvari :

Kad sam pročitao textić stekao sam dojam da su ti ljudi , kolege meni daleko pozitivniji od tvoje reakcije na njih.

Zašto ?

Dakle kolegica koja ti je data ,a ne odabrana , za svoj kraja rada poziva na susret i druženje , grillanje ili slično .

Možemo dakle reći da je ta osoba u svakom slučaju barem društvena ako već nije pozitivna po nekim tvojim principima.
Tebi se ona ne sviđa i ti naravno nećeš doći na to blesavo druženje jer je ona takva i takva kakva je ....

Ok Miško .

Tebi je normalnije i socijalnije pisati 25-28 poruka na dan sa nickovim kojima nakon godina druženja pokažeš maksimalno guzicu i kosicu nego se družiti sa ljudima koji su dani i pozivaju te na druženje .... kakvo god to bilo , normalnije je nego pisati sa iracionalnim likovima koji su u stvari samo nickovi ,a ne ljudi sa imenom i prezimenom.

Ako hoćeš dalje , ja prosto ne vjerujem da su svi ti uzvanici blesavi , neinteresantni i slično ..jer mislim da se u masi nečega uvijek može naći nekog zanimljivog sugovornika .

Meni ej čak i sa tako uskogrudnim tipovima ( kakva si sama ) zanimljivo pričati ,argumentirati i svađuckati se uživo nego ovako preko net-a .

Osim toga navela si da se je netko od uzvanika baš zanimao , interesirao tj. raspitivao se dal ćeš upravo ti doći i biti na toj fešti .

Pa zar to već nije dobra strana tog susreta ?

Netko te želi bolje upoznati , možda flertati s tobom ... zabaviti se i slično.

No etbi je draže i bolje o tome se izrugivati na net-u sa virtualnim tipovima tj . nickovima nego stvarnim ljudima.

Dakle , Miško ponavljam ti u svemu tome što si navela.... meni si u svemu tome upravo Ti asociijalni tip.

Ne se jidit Miškice

Bodulski galeb
Besucher

fejsbuk
gosti ili mi sami???

Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz