RE: zasto ovdje

#151 von ghost , 17.02.2012 12:50

Zitat von oko

Drugo predobro se poznamo
Ja bar mislim
Nisu to dani ,ni mjeseci
To su godine
Ostala je navika,rijetko kad i potreba,jer vecina je vec davno rekla sto je imala reci
A nesto novo za reci ?
Pa ima ,al sve ti je to isto ,samo malo modificirano
Uostalom...koga briga

Vi se svi dobro poznajete medjusobno?
Srecom, ne poznajem nikoga. Jos mi svi otvorene nepoznanice.
Ta rijecima se mozes uvijek igrati i raditi nove akrobacije; ovisno i zavisno o raspolozenju, hormonima, guzvi, slobodnom vremenu, temi, inspiraciji itd. Npr. meni se ovih dana pise, imam osjecaj kao da mi je internet i forumi tek otkriveni su.
Znaci, ti si zatvorena, ispricana, svrsena, zacahurena biljka, rekla sto se imalo reci,
i tu je sada?

ghost  
ghost
Besucher

#152 von ghost , 17.02.2012 12:54

Zitat von provincijalka

prije.... npr. tema sex.... ma briga me, nitko me ne poznaje.... sada se malo ustrucavam....

ja npr. pisem vec 9 godina.... crocafe, podrum, otpisani, opet crocafe, otpisani
sve sam vec rekla, sve i jedno misljenje o svemu
zaboga..... sta vise pisati???

Zasto se ustrucavas?
Da ista znam o sexu, bilo bi ispisano ovdje.
Problem je sto ne znam.

ghost  
ghost
Besucher

#153 von ghost , 17.02.2012 12:54

A sto bi tek da nema ovog "oruzja" smajlica, propuh bi bio.

ghost  
ghost
Besucher

#154 von provincijalka , 17.02.2012 13:24

Zitat von ghost

Ovo zanimljivo procitati od nekoga koji "sefuje" forumu.
Kako mozes sve vec reci?
Ta stavovi se tijekom godina i pogledi i perspektive mjenjaju i misljenje se nadogradjue.
Zar je to zavrsen proces i cin?
Mjenjaju se, minimalno
te minimalne promjene misljenja i stavova nisu vrijedne vec prozvakanu temu opet zvakati
a i da jesu..... nemoze jedna osoba oziviti jedan forum, tu bi se svi morali ponovo skulirati, vratiti se na nulu

dzaba moje promjenjeno misljenja, ak ga napisem, ali nikoga vise ne zanima
monolozi mi nisu jaca strana
volim kontroverzne diskusije, malo svadje...... sigurno malo vise i zajebancije
ali sama?
ne

Zasto se ustrucavas?
Covjek zanimljiva duha zna se i odlicno u drustvu sa samim sobom zabavljati. Tako ne moze biti do kvantitete, doli kvalitete.
Zakljucujem, kad se ja ne osjecam dobro u svojoj kozi, kad sam dosadan sam sebi, moze biti vani zabavno koliko god hoces, nece mi biti dobro.

Zakljucujem:
Kad se ja osjecam dobro u svojoj kozi, kad sam zabavna, a vani dosadno......... ta dosada predje i na mene

provincijalka

#155 von Kamilica , 17.02.2012 14:00

ho ho ho
zanimljivi stavovi i misljenja
ja ne mislim da sam sve rekla i ne mislim da sam sve upoznala i da znam o svima sve
cak dapace, ne zelim bliza upoznavanja niti sam ih ikad zeljela!
kazem onoliko koliko mi se u danom trenutku kaze, koliko mi se ne kaze to cu zadrzati za sebe
sto opet ne znaci da necu sutra nesto reci sto danas nisam ili da necu ponoviti isto
koliko cete vi pisati, ovisi samo o vama
dakle....
ps
nisam sigurna da sam rekla sve sto sam htjela

Kamilica
Besucher

#156 von elle , 17.02.2012 14:09

kamilice, ne daj se ometat, samo ti pisi

elle  
elle
Besucher

#157 von Kamilica , 17.02.2012 14:12

nemam dojam da me neko ometa, ti imas ?

Kamilica
Besucher

#158 von ghost , 17.02.2012 14:14

Zitat von Kamilica
ho ho ho
ja ne mislim da sam sve rekla i ne mislim da sam sve upoznala i da znam o svima sve
kazem onoliko koliko mi se u danom trenutku kaze, koliko mi se ne kaze to cu zadrzati za sebe
sto opet ne znaci da necu sutra nesto reci sto danas nisam ili da necu ponoviti isto
dakle....
ps

Slazem se s tobom.
Sto ne znaci da cu se sutra sloziti i da necu u slijdecoj temi se ne sloziti.
Ima jos toga puno za reci.
Svaki novi dan nudi novu akciju i reakciju na akciju.
Mozes ti i bolje salim se.

ghost  
ghost
Besucher

#159 von elle , 17.02.2012 14:16

Zitat von Kamilica
nemam dojam da me neko ometa, ti imas ?

a sta znam, da se ne ustrucavas onih "mi sami" gostiju

elle  
elle
Besucher

#160 von Kamilica , 17.02.2012 14:22

Zitat von ghost

Zitat von Kamilica
ho ho ho
dakle....
ps

Slazem se s tobom.
Sto ne znaci da cu se sutra sloziti i da necu u slijdecoj temi se ne sloziti.
Ima jos toga puno za reci.
Svaki novi dan nudi novu akciju i reakciju na akciju.
Mozes ti i bolje salim se.

bi ja bolje da ocu i da mogu
mozda cu preksutra moci, danas mi je nekak nemocan dan

ima onih koji uvijek mogu... ragirati ...

Kamilica
Besucher

#161 von choko , 04.03.2012 21:13

Netko me zvavo...

choko
Besucher

#162 von celeste , 24.03.2012 22:44

Zitat von celeste
ovdje iz nekadasnje stare navike, s dobrom voljom i namjerom, ali i uz zelji da mi bude lijepo a ne ruzno tu.

nikakve druge motive za biti tu nemam. prepoznajem neke od prije iz starog cc , naravno one koji imaju ista imena, za drugo nemam pojma.

ne pisem dvosmisleno, vecina upisa mi je cisto iz mog trenutnog rasplolozenja i nista vise.

vjerujem da ljudi evolviraju , mjenjaju se, bar vecina nas. gledam vas sve kao virtualne likove, za stvarne ostavljam stvarni nacin komunikacije.
eto ....plus, lap top pri ruci i lako odlutas negdje na tipkanje. budite pozdravljeni. nemam nista protiv nikoga.

evo. bas tako. izmedju ostalog pise da zelim da i meni bude lijepo a ne ruzno tu.

nestala je protest-tema u vezi "novih" korisnika, i tako nestala i prilika da se reagira u njoj. neki jasno nisu komotni sa novim korisnicima, izjasnjavajuci se u nestaloj temi, neki pak samo negodovanjem kroz druge teme. neki (kamilica cini mi se) pita "otkud su svi novi dosli odjednom". pojma nemam , znam samo za sebe, gore je receno, a slicno sam se, onako nevazno, pitala i ja.

stoga, no more posts od mene. postujem misljenje vecine, to je sve.

celeste  
celeste
Besucher

#163 von Bodulski galeb , 25.03.2012 09:36

Zitat von ghost

Zitat von provincijalka

prije.... npr. tema sex.... ma briga me, nitko me ne poznaje.... sada se malo ustrucavam....

ja npr. pisem vec 9 godina.... crocafe, podrum, otpisani, opet crocafe, otpisani
sve sam vec rekla, sve i jedno misljenje o svemu
zaboga..... sta vise pisati???

Zasto se ustrucavas?
Da ista znam o sexu, bilo bi ispisano ovdje.
Problem je sto ne znam.

Ovo je napisala čak i bez smajlića

Evo ghost zašto ćemo izumrijeti i zašto će neke druge nacije zavladati . Sve znaš po pitanju svega ,načitana , nabildana povijesnim činjenicama koje tebi odgovaraju , a OSNOVNU STVAR kao neznaš

Onu o kojoj nastali svi mi , koju svi prakticiraju pa i Ti ( barem mišlju ) ako već ne riječju i djelom ( mada sumnjam u to ).

Dakle radi se o poznatom katoličkom licemjerju koje kao i kod Luce naprosto pršti iz tebe .

Ti si ono Hercegofka zar ne , a Luce je ..... hmmmm Austrijanka jelda

I Ti kao ništa ne znaš o sex-u

Inače meni je baš zabavno na ovom forumu

Bodulski galeb
Besucher

#164 von ghost , 25.03.2012 10:52

Zitat von Bodulski galeb

Evo ghost zašto ćemo izumrijeti i zašto će neke druge nacije zavladati . Sve znaš po pitanju svega ,načitana , nabildana povijesnim činjenicama koje tebi odgovaraju , a OSNOVNU STVAR kao neznaš

Odkud tebi ovo?
Da nisi pogresno procitao?
Da nisi pogresno zakljucio?
Mogu li ja ikako utjecati na promjenu tvoje percepcije o meni?
Upis je bila zajebancija. I ti to znas.

Zitat
Onu o kojoj nastali svi mi , koju svi prakticiraju pa i Ti ( barem mišlju ) ako već ne riječju i djelom ( mada sumnjam u to ).Dakle radi se o poznatom katoličkom licemjerju koje kao i kod Luce naprosto pršti iz tebe

Ovo je bezobrazno. Zasto prozivas nevinu Lucu, ako se obracas meni?
Mozes "ti" pisati slazes li se nekom mojom konkretnom izjavom, i to argumentirati zasto je tako tako jest i nije, a ne etiketirati na cistu miru ovdje virutalnu osobnost i to namecati drugima kao sto su vec tvoje cijenjene kolege forumasi u obrisanom topicu ucinili, a ostali u ofucanom revijalnom tonu onako kmececi i dizuci dva prsta u znak protesta. Nesto im ko smeta, nesto se bune, a ne znaju ili nemaju hrabrosti, ili kojegvecvraga izjasniti konkretno, nego ono, lesinarski.

Zitat
I Ti kao ništa ne znaš o sex-u

Ne znam.

Zitat
Ti si ono Hercegofka zar ne , a Luce je ..... hmmmm Austrijanka jelda

To je inace jako vazno. U internet komunikaciji vrlo.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Politi%C4%8Dko_domorodstvo

Zitat
Inače meni je baš zabavno na ovom forumu

Super. Uzivaj. Imas srece. Meni vise nije. Pridruzit cu se celeste, kako veli: "postujem volju vecine"
http://www.youtube.com/watch?v=XKtGt9G3yvk

ghost  
ghost
Besucher

#165 von Kamilica , 25.03.2012 11:23

Zitat von celeste

Zitat von celeste
ovdje iz nekadasnje stare navike, s dobrom voljom i namjerom, ali i uz zelji da mi bude lijepo a ne ruzno tu.

nikakve druge motive za biti tu nemam. prepoznajem neke od prije iz starog cc , naravno one koji imaju ista imena, za drugo nemam pojma.

ne pisem dvosmisleno, vecina upisa mi je cisto iz mog trenutnog rasplolozenja i nista vise.

vjerujem da ljudi evolviraju , mjenjaju se, bar vecina nas. gledam vas sve kao virtualne likove, za stvarne ostavljam stvarni nacin komunikacije.
eto ....plus, lap top pri ruci i lako odlutas negdje na tipkanje. budite pozdravljeni. nemam nista protiv nikoga.

evo. bas tako. izmedju ostalog pise da zelim da i meni bude lijepo a ne ruzno tu.

nestala je protest-tema u vezi "novih" korisnika, i tako nestala i prilika da se reagira u njoj. neki jasno nisu komotni sa novim korisnicima, izjasnjavajuci se u nestaloj temi, neki pak samo negodovanjem kroz druge teme. neki (kamilica cini mi se) pita "otkud su svi novi dosli odjednom". pojma nemam , znam samo za sebe, gore je receno, a slicno sam se, onako nevazno, pitala i ja.

stoga, no more posts od mene. postujem misljenje vecine, to je sve.

regairala sam kao i ti, vidjela da teme nema i prvo misljenje je bilo, obrisana. kasnije sam vidjela da je tema preseljena u dio koji gosti ne mogu citati tako da je prilika za reagiranje jos uvijek tu samo je ne vidis dok se ne ulogiras. ne znam zasto selidba, al ok. isto tako, ne znam dal je to "protest tema", trebali bi se izjasniti pokretaci teme koji pisu o nekim protestima, ja ih jos uvijek nisam nasla niti dobila odgovor na to pitanje, tko se konkretno bunio i zasto. cisto sumnjam da si ti ikog zasmetala, a i da jesi, kakve veze ima? ne vidim razloga za odlazak, kazes da postujes misljenje vecine, jel vi to imate neku temu koju ja ne vidim ?!!

Kamilica
Besucher

Debeli ili celavi
Price iz nase svakodnevnice

Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz