Bioenergicar-i ?

#1 von Labudica , 14.11.2009 13:36

Jedne godine , kad sam bila na godisnjem odmoru ,prijateljica mi prica kako joj je sin mucao i kako je ga izlijecio bioenergicarka.
Ja radoznala i kazem ,zelim i ja kod nje da odem ,da vidim kako to izgleda.

Rodica je isto vodila sina,zbog akni,mi smo sijedile dok je bioenergicarka davala terapiju rodjaku ,ona njemu kaze opusti se vidi mamu i rodicu kako su smirene i opustene.Ja nisam tad spominjala da i ja zelim ,neg za nekoliko dana,ona ce rodjaku slat energiju na daljinu,skoro 15 terapija nista mu nije pomoglo.I tako hocu i ja da probam, kaze ona meni kako sam napeta i pod stresom ,a kad je bio rodjak rekla je kako sam smirena , ja legla ona nesto malo rukama i pita me osjecas li ista?ja kazem nista,opet ona ,ma reko malo mi noge se hlade i to je sve,i meni ce nekoliko dana slat energiju kuci i da dodjem zadnji dan platit.

Za strance ima jednu cijenu a za lokalno stanovnistvo drugu cijenu,meni je zbog prijateljice naplatila lokalnu cijenu.
Kaze ona meni ako cu je preporucit ,negdje u dijaspori da ne govorim koliko sam platila jer za njih ima drugu cijenu.
E sad , meni ona bas i nije pomogla ,meni je pomoglo more i doktor.

Da li vi imate ,neko iskustvo sa Bioenegricarima ?
Da li vi vjerujete u njih ?

Labudica
Besucher

RE: Bioenergicar-i ?

#2 von Morska vila , 14.11.2009 13:39

u ovog što si ti opisala ne

Morska vila
Besucher

#3 von Labudica , 14.11.2009 13:48

I bolje je da nisi.
Meni napunile glavu,ma ona ti je prava,joj kad se sijetim muka mi dodje .
Kako je tebi bilo Vilo?

Labudica
Besucher

#4 von Misko , 15.11.2009 08:20

-nisam se nikad ljecila kod bioenergicara al zato me jedan onako iz zezancije proljuljao.

-Ljuljajuci sam osjetila hladan zrak kako vibrira oko mene.

Misko
Besucher

Sponzoruse
ne bih mogla/mogao

Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz