RE: mi i oni

#46 von Morska vila , 25.01.2010 11:46

mene nisi čitala vesela '????

Morska vila
Besucher

#47 von Vesela , 25.01.2010 11:48

zaboravi jos nesto
nije im ono ni lose sto se pise lista za svadbene poklone ....da sam bila pametna pa i ja napisala,nebi mi se dogodilo da dobijem 8 istih friteza
i to da ne znaju da slave....bila sam na njemackoj svadbi ,oboje jako umisljeni,reklo bi se kao drvo su ali eto slavili smo do 5 ujutro i to super bilo
p.s. jesam vilo ,ali vecina je udarila po negativnim stvarima

Vesela
Besucher

#48 von Misko , 26.01.2010 12:55

-ja se slazem s Kamilicom i njezinim rijecima Znam dosta takvih parova.Zajedno se sve radi i svako malo netko ima drugog partnera.Sve je to ok.

-a meni je drago kako ove mlade njemice mogu mastrurbirat pred roditeljima il familijom i kad se ja zacudim na to dobijem ovakav odgovor:pa to je sve normalno,ona nama samo daje do znanja da je sad zrela zena.

-hebem ti takvu zrelost ako se na takav nacin pokazuje da smo odrasli

-a ima nesto i pozitivno da nebi Vesela vikala
-meni je kod njih drago to sto su puno otvoreniji od nasih i nisu bas spremni da lazu nit se umu u tu laz koliko se u nju umi nas svit.
-nasi ce da te ugostu ko princa i princezu a kad odes nadrobit ce sranja o tebi da to je prica bez kraja.Nasi su podli i dvolicni do boli. Pogotovo ovi poneki umisljeni tu po dijaspori.Iz opanaka u stiklu.
-podli su kad dodjes kod njih u restoran i kad se oni uhvatu oko svaba te im nudu ovo pa ono da probaju samo da bi ih predobili za goste.Sad jadni njemcio to i probaju i budu odusevljeni da bi nasa stoka nakon toga otisla u kuhinju i kaze:gadljivi li su ovi njemci,govno bi probali samo da im je mukti.
-i onda svega istracaju i vratu se opet njemcu za stol s smjeskom na licu.

-Njemcima je puno cisci i uredniji oklolis nego nama i to im je jedan veliki plus.Vrtlovi sve lipsi do lipsega.
-mada i dalje stojim na onoj mojoj da ne znaci ako im je lip vrt da im je i cista casa iz koje pijem.

-eto,ja nemam kontakta s nasima osim jedne familije jer ih ne zelim.Meni su nasi ljudi koji zivu doli zakon i to mi je dovoljno s nasim ljudima.Ovdje ih ne zelim.Ovdje mi se gadu nasi da izvinete na mojoj iskrenoscu.

-pre primitivni su mi i podli do zla boga.Prefrigani,sta god pitaju iza se skriva neki drugi smisao tog pitanja.Ma ne volim ih i gotovo

-ja kad odem na godisnji onda se bas nauzivam naseg svita

Misko
Besucher

#49 von Morska vila , 26.01.2010 14:10

fala ti Miško na druženju s nama primitifčinama i podlim dvoličnjacima

Morska vila
Besucher

#50 von Susi , 26.01.2010 15:20

Necu necu i necu...inace bi opet doslo do rasprave.

Susi  
Susi
Besucher

#51 von Misko , 26.01.2010 18:17

-pa ko prica o vama?

-ja pricam o ovim tu koji mene okruzuju a s tim prepostavljam da su i mnogi takovi.

-cast iznimkama

-ja sam tako dozivila nase van domovine i to ne sad vec ih tako dizivljavam ciloga zivota.

-a vi tu na forumu ste posebna prica.Otom potom.

Misko
Besucher

#52 von Kamilica , 26.01.2010 18:32

imaju fine brezeln

Kamilica
Besucher

#53 von Misko , 26.01.2010 18:33

-mozes nakupovat puna kolica sampona,salama,sira,jogurta,voca i svega a jos ti ostane novaca na racunu

Misko
Besucher

#54 von Morska vila , 27.01.2010 10:26

Zitat von Misko
-pa ko prica o vama?

-ja pricam o ovim tu koji mene okruzuju a s tim prepostavljam da su i mnogi takovi.

-cast iznimkama

-ja sam tako dozivila nase van domovine i to ne sad vec ih tako dizivljavam ciloga zivota.

-a vi tu na forumu ste posebna prica.Otom potom.

doli kao nisu primitivni i zlobni i dvolični, bože sačuvaj
sve sama fina gospoda
to je ljudska osobina koju ćeš pronaći kod svih nacija
bar ju ja primjećujem i kod švaba i kod turaka i kod kineza i kod rusa i kod srba i kod crmaca amerikanaca
i kod naših

a poljaci svi kradu,
dok se grci prče svi u dupe

Morska vila
Besucher

#55 von Misko , 27.01.2010 13:28

-doli su primitivni al se to onda nije za cudit

-ovi ovdje mi nikako ne lezu srcu pa ti pricaj i opravdavaj koliko ti god srce zeli.Oni dol su onakvi kakvi su a ovi tu se pravu gospoda a ispadaju gori od onih doli.

-zato su mi drazi oni doli.Oni ne glumu.

-a mozda je problem medju nama dvima nastao jer ti pricas o svom kraju a ja o svom. Da ti kazem da na prste jedne ruke mogu nabrojat osobe koje poznam iz tvog kraja. Nemam pojma kakvi su oni.

-inace kaze ti meni jutros kolegica svabica ovako:bila ona u Italiji s jednim od hebaca koji je imao zenu u to vrijeme al to nije bija bed jer se ona i njegova zena dobro slagale i tako ona ode s njim doli a njegova zakonita ostane ovdje u Njemackoj.
-dosla ona u Italiju i kaze da je to katastrofa. Slusaj sad.hahah
-prica ti ona meni da sta ulazi dublje u sela da ses ve vise i vise crnu one zene.(to stare babe sta nosu crninu-udovice)Svaka ima krunicu u ruci i molu se.Ako musko susretne to je uvijek pred balotanom,kaficima i u odmaranju a zene su u kupovini i kuhaju po cijele dane.Kaze meni Njemica da je to sve lipo jesti tri puta na dan frisko i da to sve ima jako dobar okus al da di je zivot od tih zena onda?
-i zakljuci ti ona:neka je sve to lipo kako je ipak ona nebi,ne hvala.

-rekla je da je doli kod nas jos uvijek taj sistem da zena sluzi za kuhat,peglat,cistit,dicu radjat i potlacena bit te da je ona sretna sta nije doli rodjena.

-sve to stoji al ja kad nju vidim i sagledam njezin zivot i sve oko nje ipak sam dragom Bogu zahvalana i mojim roditeljima sta sam rodjena na brdovitom Balkanu.

-zali ti se ta moja kolegica drugim kolegama il onako opcenito kad negdje idemo na kavu da joj se prvi muz obisija,izvrsija samoubojstvo i ostavija je samu s dvoje dice a nigdje ne spominje da je drugo dite zacela s drugim muskarcem dok je otaj bidnik bija ziv i rodila ga.

-svi se rastuzu nad njezinom sudbinom a ja kuham.
-odlucila sam da kad sljedeci put bude kome pricat da joj se prvi ubija da cu onda rec:i sad vam ona ceka da se ubije i ovaj drugi.

Misko
Besucher

#56 von Vesela , 27.01.2010 13:33

misko u potpunosti te razumijem
sto dalje od nasih,to bolje.....ljubomora je velika,svako se raduje tudjoj nesreci .....ako imas vise nego oni ,ne valja,ako imas manje,ne valja opet
ona prica iza ledja mi ide na ..... pa reci mi u facu ako imas sta reci

Vesela
Besucher

#57 von Misko , 27.01.2010 13:47

-ma to su nasi primitivci koji su iz opanaka u stiklu nagazili

-vid ovo:svacija kcerka je ovakva i onakva ako ima momka pa ga ostavi,ako ga prevari,ako joj dosadi pa mu rece nek ide dalje,ako ju je ostavijo s ditetom dragi itd...a samo njihove kceri su postene.

-i sad ti aj razumi ovo:od te jedne je kcerka dobila dite s jednim da bi sad vec s drugim dobila neki dan jos jedno.Roditelji ponosni da ne mogu ponosniji bit i kazu;ima ti taj njezin Svabo firmu u Njemackoj i 80 zaposlenih.

-pa koje veze ima ta njegova firma i zaposleni u toj prici?Znaci li to da ce novac sprati svaku ljigu s njihove kcerke jer je onda sad bogato zbrinuta?

-a one druge cure koje nisu nasle bogatoga i dalje su u ocima tih roditelja nikakve.

-ma gadu mi se nasi i ta njihova primitivna politika

(u toj prici je jos mnogo stvari tako da ne pomislite da je samo u pitanju sta je ona dvoje dice doibila s dva razlicita partnera.To je jos najmanji i najnormalniji problem)

-svi su ovakvi i onakvi a samo su njihovi posteni

-i takvi su u vezi svega i bas mi se to gadi

Misko
Besucher

#58 von oko , 27.01.2010 14:07

To je tak kod tebe u tvom selu,kod nas je sasvim drugacije

oko
Besucher

#59 von Misko , 27.01.2010 14:09

-nije ni cudo kad su oko mene sami Bosanci,Srbi,Hercegovci i par ovih primitivnih Dalmatinaca

-Oko aj da ja napravim kucu na tvom terenu

Misko
Besucher

#60 von oko , 27.01.2010 14:12

Zitat von Misko
-nije ni cudo kad su oko mene sami Bosanci,Srbi,Hercegovci i par ovih primitivnih Dalmatinaca

-Oko aj da ja napravim kucu na tvom terenu

Moramo prvo provjerit tvoj pedigre,ne primamo bas svakog

oko
Besucher

jeste li ikad bili u
Gdje nam je Misko?

Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz