RE: mi i oni

#76 von Susi , 28.01.2010 21:42

U Njemackoj ima skoro svako selo nogostup zato moraju i po zimi cistit snijeg.

Susi  
Susi
Besucher

#77 von Misko , 28.01.2010 21:56

-moja ulica nema nogostupa

Misko
Besucher

#78 von Morska vila , 29.01.2010 08:56

Zitat von Misko
-
-kazu Svabe da je dicu dovoljno podizat do skolovanja a nakon toga ide svako svojim putem.Kazu i da nisu oni budale pa da zivu za dicu vec da i oni imaju svoj zivot.
-kazu da kad se udje u 60-setu,onda se proda sve sta se ima i ide se u postanare a s ostatkom novca da se putuje po svitu.
-kazu da nisu pali s kruske da bi se zrtvovali da bi im kasnije dica uzivala u kuci za koju su oni krvavo radili.Oni kazu da su oni svoje obavili s tim sta su dicu skolovali i podignuli.
-kazu da je kuca samo za njihove guste i da ce potrosit doti centa da bi sebi priustili nesto lipoga.

-a koji klinac postoju onda kondomi i antibebi pilule?

-nasi pretjerivaju al bome nisu ni ovi nista bolji

kuća sim ili kuća tam

ali zar nije cilj i zadatak roditelja napravit samostalnog i odgovornog čovjeka koji poslije može sam i samostalno živjeti, a bez da sa 35 visi na maminoj cici i tatinom novčaniku ?
za djecu treba živjeti dok se ne mogu brinuti za sebe, a poslije de..idi nekud.. brini se za sebe,putuj svijetom,radi, uči, mogućnosti ima milijun

Morska vila
Besucher

#79 von Misko , 29.01.2010 09:36

Zitat von Morska vila

ali zar nije cilj i zadatak roditelja napravit samostalnog i odgovornog čovjeka a poslije de..idi nekud.. brini se za sebe,putuj svijetom,radi, uči, mogućnosti ima milijun

-u pravu si.To bi trebao bit cilj roditelja al ipak nakon sta se taj cilj ostvari ostajete i dalje roditelji tom ditetu kao sta i ono ostaje vase dite.To su stvari koje se ne mogu promjeniti.

-ako roditelj ne zeli svom ditetu bolje a tko ce onda?

-nisu sva dica u mogucnosti postici neto bolje i vise.Ako im roditelj koji je u mogucnosti ne pomogne i ne podupre ih onda odnija vrag sve.

-znas da oni koji manje imaju da puno vise cinu za svoju dicu neg oni koji imaju previse.

Misko
Besucher

#80 von Misko , 11.05.2010 13:57

-evo jedne friske price iz porodice:MI i ONI

-ode ti svabo na sranje i izasere cilu skolju te je tako ostavi.Kaze ti Svabi Svabica da nek pocisti za sobom.Svabo ti njoj odgovori:zasto bi ja cistija kad je tu BIMBO da cisti.

-koji djubar od covika.Djubar djubetarski,zaostali farmer u gumenim cizmama kojem govna dosezu do ispod uha.
-ljuta sam bila ko pseto

-da vam pojasnim malo.

-Djubetar djubetarski je s tim Bimbo mislija na jednog nasega koji radi u njegovoj firmi.Ma zamislite Koji asocijalni nacista Samim ovim cinom je pokazao tko je u biti jadan u cijeloj ovoj prici. Mamu mu njegovu djubetarsku.

tako sam se ja jucera izivcirala zbog toga da je to milina bila.Bilo mi tako zao ovog naseg.

-inace taj debil se meni obracao u pocetku dok nije skonta da sam i ja stranjkinja a od tada ni a ni be. Meni je gadljiv ko pojava tako da mi je i drago da mi se ne obraca.Inace u svemu ovome ima on sricu sta ne radi u mojoj firmi jer onda nebi drzala sebe pod nadzorom.Nahebo bi on i te kako.

-koji govnetar od covika.Mrzi nas iz dna duse a kad on nesto prica onda je to ovako nesto:uhvatija me proljev i izasra sam cili krevet.Prodera sam se na zenu nek nosi posteljinu brze iz sobe. Kad je pocistila mene uhvatilo opeta i dok god u meni nista nije bilo sve sam izbaciva.

-tako se taj izrazava i prica pa sam morala malo ovako nekulturno samo da bi vam ga docarala.

-inace,odista je farmer i to zatucani neki.Hlace na tregere i gumene cizme i pizdi samo neke svoje stocarske gluposti il siri mrznju protiv stranaca.

-meni je tako zao tog naseg Bimbe
-nas bimbo o tome nema pojma.Nije moje da se mjesam.Ne radu u mojoj firmi i nije mi dozvoljeno da se mjesam.S Bimbom nemam nikakve privatne odnose da bi mu ista onda isla rec.
-Za Bimbu kazu da nije ni on bez. Navodno mlati svoju zenu.

-ma nek se gonu jedan i drugi u neku stvar od mene.

-samo nek pazu da mi krivo ne zgazu jer onda mogu bit luda.

Misko
Besucher

#81 von Morska vila , 12.05.2010 12:39

ajme koliko slova đ u jednom tekstu

Morska vila
Besucher

#82 von Misko , 12.05.2010 17:16

-ma el se ti to izrugivas Bimbici?

Misko
Besucher

#83 von Morska vila , 14.07.2010 08:01

jedna teta svabica visokoumno je zakljucila kako oni tesko podnose vrucine i sunce,
dok mi juznjaci procvjetamo cim je nekih 30 stupnjeva

Morska vila
Besucher

#84 von Misko , 17.09.2010 10:29

Zitat von kamilica
potaknuta miskovim upisima u tesko je reci kojoj temi, te mojim dozivljajem prije koji dan, otvaram ovu temu

razlike izmedju drzavljana strane zemlje u kojoj trenutno ili za stalno zivis i nas, razlike u mentalitetu, obicajima, sto te je zacudilo ili te jos uvijek cudi, a sto ti se cini da je bolje kod njih nego kod nas ?

-danas sam vam puna nekih briga

-iskoristit cu ovu temu da pisem ovdje o jednom kolegi turcinu

-koja je to samo razlika izmedju njegovog svita i naseg da je to za poludit.

-ovako ti on meni ufino dao do znanja da su za njega sve zene kurve osim turkinja.Sve su ovakve i onakve samo su njihove pravedne.Da stvar bude jos gora ujedno mi ispricao par nekih dozivljaja koje je on dozivija s ostalim neturskim zenama chatajuci il po nekim knajpama seksjajuci se.

-a sta on radi s tim neturskim zenama ako nisu kako treba?

-tako on onako arogantana kakav je naprica meni svega toga da mi se okrenilo u zeludcu.Ja arogantnije i napuhanije osobe nisam vidila nepamtim.

-ja sam ga samo pitala:nosi li ti zena maramu.Odgovor je bija pozitivan uz pokazivanje sake i rici:"inace" i u mom zeludcu se ponovno sve priokrenilo

-zena jadna sidi kuci i nesmije pisnut dok se on okolo klinci misleci da je neka faca

-bas mi se gadu takvi maloumni tipovi

-za nefalit jucera gledan na tv neki doku o imigrantima i mladi turcini imaju takodjer misljenje o ostalim neturskim zenama da su kurvetine.

Misko
Besucher

#85 von Susi , 20.09.2010 22:50

Joj Misko, daj suti.....trenunto sam alergicna na te rasprave.
Sarrazin je par gluposti napisal, ali ima isto tako par istine u njegovim tezama.

Njemacke putovnice, ali pljuvaju po Deutschlandu gdje stignu. Tko je tu lud a tko pametan?

Susi  
Susi
Besucher

#86 von Misko , 23.09.2010 10:53

-al i tebi treba putovnica?

Misko
Besucher

#87 von Susi , 23.09.2010 13:01

Ne treba mi, ja imam svoju hrvatsku putovnicu

Susi