RE: ženska zloba

#16 von Morska vila , 17.09.2010 10:17

sad bi ja nju svaki dan gnjavila da di su voštane koje sam platila di su voštane di su voštane

Morska vila
Besucher

#17 von Misko , 17.09.2010 10:20

-meni je drago da sam ovako jeftino prosla.

-al ti meni objasni kako moze netko takav bit?

-ona prodaje neke produkte a nema sebi ni za kruh Glavno mi je kad je tu u selu neki parti a muz joj obuce majicu s potpisom kelvina il gabanjere. Falsung je u pitanju.

Misko
Besucher

#18 von Morska vila , 17.09.2010 10:21

[quote="Misko
-a koja je to? [/quote]

jedna novodoseljenica
kojoj netko treba tu i tamo pričuvat djecu, odvest ih i dovesti u školu, pogledat šta trebaju za obuć,a ne bi bilo loše ni kad bi im davala tri topla obroka dnevno plus jauzina i voće

da me drugi dan ne bi pozdravila na cesti

sad opet maše i pozdravlja i razgovarala bi se i sve ono finaaaaaa

Morska vila
Besucher

#19 von Morska vila , 17.09.2010 10:23

[quote="Misko
-al ti meni objasni kako moze netko takav bit?

[/quote]

a da nju pitaš

a meni se čini da ona nije toliko zlobna koliko je loša u obračunavanju i preračunavanju naručene robe

Morska vila
Besucher

#20 von Misko , 17.09.2010 10:31

-ma nije losa.Jedino kad joj se sin naboja na drveni raznjic stopalom ona ga jos triscetinom zamahnula.

-dobra je.Voli pse vise nego ikoga.

Misko
Besucher

#21 von Morska vila , 17.09.2010 10:33

jadni psi

Morska vila
Besucher

#22 von Misko , 17.09.2010 10:34

-i ja kazem

Misko
Besucher

#23 von Kamilica , 17.09.2010 22:54

sve to treba raskuziti
z s kvacicom

misko ona je skurila tvoje svjecice pa sad ne zna kako bi ti to priznala

ps
imam jednu avon beraterin viska , najtoplije je preporucam, pili redovno
pa ak neka od vas treba....

Kamilica
Besucher

#24 von Misko , 18.09.2010 17:06

-samo ti tete drzi podalje od mene i nasa ljubav ce trajat i trajat

Misko
Besucher

#25 von Susi , 20.09.2010 22:44

Hvala dragom Bogu da nemam takve tetice oko mene.... sve te tupper-/ dildofee-/parfem-/nakit-tete su mi ili frendice ili obitelj tako da to lako odpilim.

Ok da ne otvaram novi tetu...upoznala sam ove godine u Hr jednu "gospodju" koja mi nikako nije sjela. Inace sam zbilja drustvena i vesela osoba i volim upoznavati nove ljude a i brzo nadjem neku spiku sa ljudima, ali ova tetka...Boze sacuvaj...
Na prvi pogled mi je bila antipaticna, samo kaj je rekla "bok"...glupaca se nije ni predstavila a cijelu vecer je glumila neku "damu" i kurci se sa muzevim poslom.
Ajd ok neka, mislim si ja dat cu joj sansu..ali da me ubijete, nije nikako popravila taj prvi dojam, cak je jos i pogorsala sliku u sebi. Znate onaj osjecaj da postanete agresivne ako netko samo zine. I onda ona jos sve zna bolje....pricamo opcenito o poslu u Njemackoj i ona tvrdi da to nije tako, da je ona to citala i da mi lazemo.
"Ajd ok, glupaca, ti si u pravu a ja imam svoj mir."
Onda je isla nasem frendu koji je bas taj dan dobio sina govorit kako se on njoj uvijek moze obratit u vezi djeteta. Da je ona puno knjiga citala o djeci i da zna jako dobro...bla bla bla. Mislim si ja opet svoje....
Onda se uhvatila mene i prica kako joj muz kupio rukavice za sudje prat da je ona citala kako su Carli, Pril i Co. stetljivi za kozu. I da ona mora cuvat svoje nokte i bla bla bla. Cekala sam dok zavrsi pa sam joj samo fino rekla: Gospodja, znamo mi to i zato mi je muz kupio perilicu. Zasutila je....10 sekundi i onda je nastavila pitanjem kakav auto vozim. Sa ponosom sam joj rekla da vozim Smartica.... Jojjjj bolje da sam sutila i rekla da nemam nikakvi auto.
Pocela je spika kako bi to njoj bilo ispod casti, da taj auto nije uopce siguran (naravno je to negdje citala i ona zna da je tako) i da ona uopce ne bi sjela u takav auto. Ispod Mercedesa ili Jaguara joj nikaj ne dolazi u obzir.
Ja sam je ignorirala i cim je gospodja zinula sam ja molila dragog Boga da ova vecer sto brze prodje. Postala sam agresivna onak iznutra...znate taj osjecaj?
Dosel je konacno kraj toj veceri i idemo mi sada do auta, kad ona pocne: "Eto vidis, u takav bi ja auto sjela" gledajuci nas novi Mercedes.
Nisam nikaj vise komentirala, samo sam se pozdravila i sjela u auto. Mislim da joj nije puno falilo da padne u nesvjest.
No, u autu sam onda poludila, nisam se vise mogla suzdrzavati, pljuvala sam po njoj a muz i kum su se samo smijali.
Isusek kakvu je ona agresiju u meni probudila...glupa ko kurac (oprostite na izrazu), glumi neku finu damu, zna sve bolje i pokusa podjebavati gdje stigne.
E da, nisam vam rekla da je gospodji negdje oko 45 godina, da je njezin muz sjedio kraj nje i da je ona pocela naseg kuma barit.....ali onak prosto i bas odvratno.
Nadam se da tu zenu nikada vise ne bum vidla.....ali sumnjam jer je njezin muz kum nasem jako dobrom frendu.
Kako sa takvim osobama doci na kraj? Pogotovo ako pokusate takvu osobu stavit na ignore....ali takve osobe se ne daju stavljat na igonore.

Susi  
Susi
Besucher

#26 von Morska vila , 21.09.2010 13:51

susi, zini da ti kažem

Morska vila
Besucher

#27 von Kamilica , 22.09.2010 21:57

pojma nemam
stavim zenske zlobnice na ignore i druzim se s nezlobnicama
danas barem tak kazem
moguce je da cu za koji dan tvrditi nesto drugo
sama se sebi cinim nekak nestabilna
idem malo razmisljat sada

Kamilica
Besucher

#28 von Misko , 23.09.2010 10:49

-hemem mu i mercedese

-ah da vam javim da je moja susjeda jednom smugnila a drugi put se pravila da me ne vidi tokom nasih susreta.Zasad sam mirna al kad joj ga posaljem, bit ce ga.

-Susi ta tvoja nije zlobna vec umisljena

Misko
Besucher

#29 von Kamilica , 24.09.2010 19:47

danas se osjecam nekak zlobno
oce li neko sa mnom na msn ?

Kamilica
Besucher

#30 von Misko , 25.09.2010 18:11

-Kamilice ja bi al sam zaboravila adresu