ženska zloba

#1 von Morska vila , 08.07.2010 10:01

mislim da nema ništa odvratnije i ogavnije od zlobne žene
ženska zločestoća nema granica
imala sam dosta površnih susreta treće vrste s takvim spodobama, no uvijek me iznova iznenadi perfidnost tih likica
a i često sam slušala o zloći pojedinki, dok se nisam sama susrela sa jednom
oči u oči

i sasvim i potpuno svjesno nanose zlo, i trude se uništiti nekoga ..sa zadovoljstvom

kak imaju snage za to ?

ili ih to hrani,drži na životu ?

kompleksi ili traume iz djetinjstva

ne kužim

Morska vila
Besucher

RE: ženska zloba

#2 von Misko , 08.07.2010 11:34

-ajme vilo i ti u osinjak diras.

-koji ih vrag tjera na to nebi znala al sumnjam da je to glad.Tako se hrane

-inace sam i sama bila zrtva takvih zenturaca al one meni njet problem.To se lako s njima da igrat.Koliko su zlobne toliko su i glupe.

Misko
Besucher

#3 von Vesela , 08.07.2010 12:02

zene su

Vesela
Besucher

#4 von Susi , 08.07.2010 14:41

Zitat von Morska vila
mislim da nema ništa odvratnije i ogavnije od zlobne žene
ženska zločestoća nema granica
imala sam dosta površnih susreta treće vrste s takvim spodobama, no uvijek me iznova iznenadi perfidnost tih likica
a i često sam slušala o zloći pojedinki, dok se nisam sama susrela sa jednom
oči u oči

i sasvim i potpuno svjesno nanose zlo, i trude se uništiti nekoga ..sa zadovoljstvom

kak imaju snage za to ?

kompleksi ili traume iz djetinjstva

ne kužim

Eto, par puta sam imala tu temu u drustvu i rekla sam na to da me ne cudi kada nekim muskarcima pukne film
pa udare samarcinu.
Osobno znam jednu takvu zlobnu zenu, bile smo cak prijaltejice..sve dok nisam vidla kako se ponasa prema svom muzu.
Njoj sam rekla da smiri hormone a njemu da me ne bih cudilo ako mu ruka odleti drito u njenu facu....
On je sutio, ja sam dobila jezikovu juhu od nje i taj isti dan sam prekinula kontakt....nema veze.
Odakle takvima snaga? To je valjda jedino zadovoljstvo koje imaju u zivotu i na taj nacin hrane sebe i svoj ego
ali ne vide da drugima nanose zlo. Kad tad se sve vrati na svoje....

By the way, moja ex-frendica i njen muz su se rastali, ona danas kuka ( cula od drugih) a on je tek skuzio sto znaci imati
dobru zenskicu kraj sebe.

Susi  
Susi
Besucher

#5 von dumbo , 08.07.2010 22:14

da barem pise na tim zenama nesto kao halo pazi me se ili opasna sam ili ja sam zlobna zena. ja se plasim takih

dumbo
Besucher

#6 von Morska vila , 09.07.2010 09:43

dumbo,

mislim da se može bar djelomično prepoznati po nekoliko prepoznatljivih detalja

zloće sakrivaju svoje pravo lice, zato se puno, puno šminkaju, na licu makeupa kao da ga je neki bauštelac špahtlom nanio

šalim se, šminka ne mora značit ništa

nego, dosta njih skriva svoje pravo lice pa su slatke, mile,medene, onako sušta suprotnost od njihova pravoga karaktera
i glasić im je neprirodan, kad mi neka dođe pa sa tri oktave povišenim glasom počne umiljato presti crnu vunicu,
meni u glavi počnu zvonit sva zvona na alarm
i ledeni osmijeh, još jedan znak zloće
iz aviona se vidi kad se netko od srca i iskreno nasmije, ali ovaj osmijeh ledene kraljice, prođu me trnci po leđima

laž i muljaža im je jedno od glavnih oružja, no kad se (kak si ona misli da je ljukava kao ljisica) rašire zjenice pa budu kao felge od 20 i neš cola...
uf...misli da me smuljala i preveslala, a ne kuži da ja nju kužim kak me farba
i ak joj skrešeš u facu..stara nemoj me muljat...njen glasić skoči opet za tri oktave : me ne bi ja , ja sam fina ne bi ja nikad bla bla bla

ja tu postajem jako oprezna, distanciram se i čudim se kao pura glisti do kuda je žemska spremna ići i koje granice nekog "normalnog" ljudskog ponašanja je spremna prekoračiti slonovskim korakom

ne mislim na sitne pakosti i drskosti, aroganciju , iako i to može duboko povrijediti ako se često događa, ali onak odmahneš rukom...hebeš budalu blesavu
mislim na stvari koje zadiru u obiteljski, poslovni život, nečiju intimu

nameće mi se zaključak da je najčešće u pitanju zavist i ljubomora

ili ?

Morska vila
Besucher

#7 von Misko , 09.07.2010 11:42

Zitat von Morska vila

nameće mi se zaključak da je najčešće u pitanju zavist i ljubomora

ili ?

-ili žemskoj je jednostavno dosadno

-triba se cuvat slatkorijecivih i ne dopustit nicem i nikom,osim nase krvi da nam se uvlaci pod kozu.(ok,muzu jedino jos koji puta dozvolit da se uvuce pod deku i to je to.)

-najinteresantnije mi je kod takvih ponasanje nakon sta nastane svadja medju vama.Ajme onda....sve ce ispricat okolo i nadodat jos stosta.

-a ima i prijatelja koji su prijatelji za neku stvar.Prijatelji su al ipak nisu prijatelji.Nazivaju se prijateljima a nije to ni "p" od prijatelja vidilo.E pa kod takvih mene boli kad se dogodi neka pizdarija.Kad te takvi povrijedu.Povrijedu a nisi ocekivao od njih.Tj. znas ti jako dobro da tribas pazit kome sta kazes al ipak se nadas da nece i onda saznas a i dalje se pravis da ne znas da si saznao.

-tu meni se cini nije lud i kreten taj navodni prijatelj vec ja sama

-meni milo reci ljudima,pustim im nek mislu sta zele.Zao mi ih

-ja se pitam zasto mi trpimo osobe koje nam idu na zivce i uz koje se ne osjecamo fino????Moze li meni to netko odgovorit?
-zasto jednostavno takvima odma u facu nerec:odhebi,gadis mi se i nisi moj tip.

-e kad bi sve boilo tako jednostavno.Triba manje mislit na druge pa bi bilo sve lakse.Al ipak kako god pogledas savrsenstva nema nigdje pa tako minjat te prijatelje svako malo mi dodje jos gore.Onako s onim govnom prijateljskim kojeg znas barem znas kako smrdi i di ispusta pa ti i ne moze puno zla nanjeti.

-ma sve je to u nekom klincu.Ja osobno ne virujem u nikakva prijateljstva nit poznanstva.Sve je to proilazno

Misko
Besucher

#8 von dumbo , 09.07.2010 19:08

ali takivih ima ko pjeska u sahari. ja bi jednu finu i pametnu i lijepu

dumbo
Besucher

#9 von Morska vila , 10.07.2010 08:46

[quote="Misko

-ja se pitam zasto mi trpimo osobe koje nam idu na zivce i uz koje se ne osjecamo fino????Moze li meni to netko odgovorit?
-zasto jednostavno takvima odma u facu nerec:odhebi,gadis mi se i nisi moj tip.

[/quote]

zato što sjediš s njom u školskoj klupi, ili ti je kolegica na poslu s kojom moraš usko surađivati preko nekoliko sati dnevno 6 ili 5 dana u tjednu ?

za prijateljstva nije problem, prijatelje si biramo sami, ali npr. školske i radne kolege ne
a atmosfera na poslu ili u školi mora biti ok da bi sve funkcioniralo

jedna zloćka na takvom mjestu...kaos i katastrofa

Morska vila
Besucher

#10 von Morska vila , 10.07.2010 08:47

Zitat von dumbo

dumbo kontaktiraj žuju
osim toga još je i mlada

Morska vila
Besucher

#11 von prof , 10.07.2010 22:30

Zitat von dumbo

Pa sve smo fine i pametne i lepe.

prof
Besucher

#12 von Misko , 11.07.2010 10:06

Zitat von Morska vila

zato što sjediš s njom u školskoj klupi, ili ti je kolegica na poslu s kojom moraš usko surađivati preko nekoliko sati dnevno 6 ili 5 dana u tjednu ?

za prijateljstva nije problem, prijatelje si biramo sami, ali npr. školske i radne kolege ne
a atmosfera na poslu ili u školi mora biti ok da bi sve funkcioniralo

jedna zloćka na takvom mjestu...kaos i katastrofa

-kod mene npr. su sami idioti postavljeni za moje radne kolege.Gore od gorega.Posto ja to znam onda od samog starta nastupam na svoj nacin.Nema tu velikih prica.Posao je posao i to je ono jedino o cemu cu ja s njima uz dodatak nekih zezancija koje se trenutno dogadjaju na poslu.Nek oni pricaju o sebi i drugima sta god zelu mene to ne tangira.Ne uvlacim se u nikakve price ni spletke a svu njihovu zlobu drzim dalje od sebe.Zlo je gadna stvar.Pogotovo kad nevinom je pritakaju.Posao je posao

-samo je druga stvar sta to meni il tebi ide na zivac.Pa kad dodjem kuci ja se izjedem sta nisam ga il nju sakom u nos pogodila.To je vec drugo.
-gadu mi se takvi dvolicni i zli likovi.

-zato ja et mislim da je bolje i na poslu imat takve neg u privatnom zivotu.

-meni se cini da sam ja fulala temu

Misko
Besucher

#13 von Morska vila , 17.09.2010 10:10

upomoć

jedna zlobnica želi biti moja prijateljica

Morska vila
Besucher

#14 von Misko , 17.09.2010 10:13

Zitat von Morska vila

ne kužim

-Vilo evo meni da ti kukam malo

-ovako:moja susjeda mene vec odavno davi o nekim prezentacijama.Svakog vraga ona prezentira.Od srestava za ciscenje do magle.

-i eto meni je to mrsko pa sam ju odbijala vec neko vrime.Sad prije cetiri tj. malo sam popustila pa sam rekla da necu doc al neka ona naruci u moje ime dva pakovanja vostanih i nek ona izabere miris.Ono kao nek to meni bude iznenadjenje.Sve ovo ja napravim samo da je skinem vise s dnevnog lista al izgleda da sam jos pogorsala.
-ponudi se ona da ce donjet paket kod mene da ja ponjusim malo.Ja joj opeta govorim nek ona sama izabere mirise. Nudim joj novac odma a ona odbije.Ok.Sve to tako zavrsi,ja ostanem cekajuci na dostavu i sve za pet.Nakon dva-tri dana zvoni netko ka´tko,susjeda. Dosla po novac
-dam ja novac a ona vise zainteresirana za moj stan od novaca Inasce da napomenem nije ta nikad bila kod mene u kuci.
-bla,bla,bla...prodje to i ona ode.Nakon dva tjedna susretnem ja nju ispred kuce i kaze da su vostanice stigle prije tjedan dana te da ce ih donjet.Ja onako sva u cudu pa kazem:samo ti polako.Necu ti ja nigdje pobjec.

-sad je vec proslo tri tjedna i jos mi ih nije donjela.Sad se ja pitam da je njoj tolika potreba bila za novcima il razgledavanjem moje celije il sta je?Dal je ona uopce te vostene platila i kupila???

-ako je rekla da joj ne trebaju novci i da ce platit ona pa kad stignu da ce ih dodnjet sta je onda onako brzo poletila da dodje ipak po novac?
-ako je mogla onako brzo letit da pokupi novac mogla se potrudit da takvom brzinom i isporuci placeno.

-znas sta?!Ako se budale mogu udaljit od nas za pisljivih 16 eura evo ja davam 20 samo nek mi nisu na putu.

Misko
Besucher

#15 von Misko , 17.09.2010 10:14

Zitat von Morska vila
upomoć

jedna zlobnica želi biti moja prijateljica

-sta ti radis ovdje?

-al ne vidis da ja pisem u isto vrime?

-tj.prije tebe sam pocela.Vidi se po duzini teksta

-a koja je to?

Misko