RE: dobri ili losi???

#31 von Misko , 09.11.2010 18:03

Zitat von NellyHexe

Zitat von Misko
Meni vrag nije dao mira

a nis, valja nam naucit pouku i ne slusat djavola
sjecam se jedne mudre sto ju je rekla jedna bakica "djete moje bez istine mogu zivit, ali bez mira bogami ne mogu"

-ma el ti mene ovo zezas il sta?

-zamisli da bacas smece iz kuce.Smece ti nije potrebno i bez smeca mozes zivit po radi svoga boljeg mira u kuci.Znaci da bacis to sece i onda imas nakon toga mir.Tako sam i ja bacila njihovu istinu i dobila mira.Sjecas se da me je vrag stalno gurkao i da mi nije dao mira dok to nisam rekla?
-a sad se sjetzi sta je bakica rekla.Evo da je citiram jos jednom:bez istine mogu zivit al bome bez mira nikako.

-e pa tako i ja da se ponovim jos jednom.Bacila sam njihovu istinu i dobila svoj mir!

-ja nista nisam napravila sta baba nije rekla. A to sta neki ne mogu podnit istinu nije do mene vec do toga sta im ta istina neda mira a bez nje mogu al bome bez mira,nikako.

-evo,ja imam jedan trik kako da dodju do svog mira i rijesu se te istine.Lipo nek odbacu tu istinu od sebe i eto im mira.Sad ju mogu odbacit tako da ju podjelu s drugima a mogu je zakopat negdje daleko i duboko.Samo gdje god oni otisli s tom istinom viruj da njihov mir nece bit ni priblizan mome miru.Jer ipak je to njihova istina.Tesko je pobjec od vlastite istine.S tudjim istinama poradi nasega mira mozemo radit sta nas volja i kako nas je volja al bome kad se radi o nasoj vlastitoj,onda kuku-lele.

-mozes bizat al ona ce te naci i u miru

-ps.tko je to toliko posten bija pa se opostenija Peri oprat odoru?(nije vrag da se on skinija sam od sebe?)

Misko
Besucher

#32 von Kamilica , 09.11.2010 18:33

al koju si istinu bacila, prvu ili drugu ?!

Kamilica
Besucher

#33 von Misko , 09.11.2010 18:37

-ja sam imala samo onu prvu za bacit.Ovu drugu istinu nosim sa sobom.Drzim se one:ako lazem druge i pravim ih budalama onda ne moram i samu sebe.

-gdje ja tu i moja istina.Nebi mi vrag dao mira kad bi tu drugu odbacila pa zbog mira u kuci ja je nosim sa sobom.

Misko
Besucher

#34 von Kamilica , 09.11.2010 18:39

jesi ti dvolicna ?

Kamilica
Besucher

#35 von Misko , 09.11.2010 18:44

-ne,nisam dvolicna.Ja sam ti desetorolicna

-vidim i ono sta se ne vidi pa zasto da bizim od toga?Ja svakoj svojoj licnosti dam jedan od zadataka i one se boru s tim zadatcima.Svima dobro i mir nam je u kuci.

Misko
Besucher

#36 von Nelly Hexe , 09.11.2010 20:25

Zitat von NellyHexe

Zitat von Misko
-prica ti jedan neki dan kako je to bilo kad je on imao prvi seks.Tako se covik rasprica i sve nam objasnija u tancine.Kad,kako i s kim.Meni vrag nije dao mira pa sam ga prekinula:a sve je to meni jasno i fino a sad nam kazi kad je to bilo zadnji put,kako i s kim?

-naljutija se na mene

-zar je to lose sta sam pitala?

-jedan je ispricao da je od njegove zene sin jako pametan i nadaren.Trenutno ga vodu na neka testiranja i bla,bla.Nahvalija on malog i on sav sretan i ponosan.Ja kao ja,vrag mi neda mira pa jezik brzi od pameti:Vidi se da mali nije tvoj!

-ni taj ne prica vise sa mnom

-ponekad mozes samo istinu da kazes al ako to slusatelju ne pase,proglasit ce te losim.

-a sad mi kazi di je Pero to?

e moj Misu... nije vrag andjeo pa a nas nagovori na sto dobro.
eto vrag jedan, dvaput te gurko iz cistog mira, pa vid kako se to njegovo gurkanje po zlu zavrsi

a nis, valja nam naucit pouku i ne slusat djavola

-od istine je vazniji mir, posebno zato sto istina ima dvije strane, a mir nema. sjecam se jedne mudre sto ju je rekla jedna bakica "djete moje bez istine mogu zivit, ali bez mira bogami ne mogu"

--Car ( pero) je gol, nije vrag da ga ne vidis

lesen, lesen und bitte nochmal lesen

Zitat
Ja svakoj svojoj licnosti dam jedan od zadataka i one se boru s tim zadatcima.Svima dobro i mir nam je u kuci

jos jean citat od one iste bakice "dokon pop i kobile krsti"

mogli bi mi ovako do sudnjeg dana, jelda ali na ja ne mogu, zalost sutra mi pocinju opet obveze i tko zna kad cu nac opet vremena
also, cuvaj se i ne vjeruj sve teufelu, vidis da je ta dva covjeka rastjerao oko tebe, nisu s vragom cista posla
bilo bi mi zao da rastjera sve oko tebe i ostanes sama s teufelom

Nelly Hexe  
Nelly Hexe
Besucher

#37 von Misko , 10.11.2010 10:09

-znaci kad se govori istina vrag je u pitanju a kad lazemo onda nas dragi Bog tjera na to?

-ona prva teorija od bakice mi nije sjela nikao jer je monotona i ne drzi vodu.Zato sam je i priokrenila u svoju korist.Priokrenila sam je zato sta mi je ta teorija dala za pravo da ju koristim kako ja zelim i sama teorija kaze:bolje i bez istine neg bez mira.Kako bilo da bilo,zelim rec da je teorija labava i nikakva al brate ova sad o kobili i popu je vise nego jadna.

-ovu teoriju bakica je sigurno nasljedila od svoje bake i to jos iz onog vrimena kad se virovalo da zena dok krvari(citaj:ima menstruaciju) je necista. U to vrime je zenama bilo zabranjeno ulazit u Crkvu.

-dal su znali u to vrime da je ta krv, hrana i zivot za neko novo bice?Sigurno ne Zene su im bile kobile i oko zenska se nije nitko trudija.Ono mislim,bila im je vridnija kobila neg zensko.
-sad mozes zamislit koliko je to dokon pop bija kad je krstija kobile?

-zalostno je sve to cuti iz usta jedne zene.(nije ni ona kriva vec te neke koje su joj to prenjele)

-vrag mi nije dao mira pa sam morala ovo napisat.Opet sam pazila da budem fina bas kako sam pazila dok sam i drugima istinu govorila.

-dal ce me sad vrag ostavit na miru il ce me ostavit bez drugih?

-ma dosta zezancije a sad pogotovo kad ti imas posla i nisi tu da se revansiras s jos nekom uzrecicom il teorijom od bakice
-evo ja cu donjeti onda zakljucak po ovom tvom zadnjem upisu il savjetu:Ostavite se istine jer je u njoj vrag.Vrag je svako lose na ovom svitu.Uhvatite se lazi i imajte svoj mir jer Bog ce biti uz vas a i svi ostali.

-dobro vrag
-lose -mir
-pa onda je meni draze s vragom imat posla nego s lazovima

-a i sta ce mi takav mir kad bi me izjeo iznutra jer jako dobro znam da sam lagala i zlo ucinila.Uostalom,meni je jako dosadno kad se nista ne dogadja.

-Nelly,kad ces bit gotova s tim svojim poslom?

-

Misko
Besucher

Osiguranje
sada vise nisam nov

Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz