chicago ima pitanje za miska

#1 von chicago , 09.12.2010 20:21

ja sam mlad ali bio sam prije puno godina nesto kao opeglano dobar didzej i iza sanka. cak sam bio nesto kao madafaker i to za vrijeme pupertete. pokefao sam se ponekad s nekim ludjacima i imao sam kljuc pa sam mogao ici u biro kao neki mladi chef tog housa.
naravno je to jednom davno bilo. i bio sam jos mladji...
no htio sam se malo pravit vazan i mislim da mi je uspjelo posto nikad nisam bio moderator ili bitan administrator neceg foruma. & da se ponovo hvalim kako sam super,
mogu ti napisati da sam upoznao onaj stari chat!!! i to dugo prije Susi!!! sad si mislis sigurno kako sam ja genijalan, jelda?
ali to nije sve jer uz jednu finu ribu (koja me je tada kao jednog 'kao' prepeglanog chatera upoznala) prijavio sam se na onaj stari cc .
znaci:
upoznao sam forum 1
pa podrum 2
pa novi stari cc 3
pa ovaj forum 4
i shvatio da bilo gdje da da citam bilo sto uvjek se prijavi po koji pojedinac koji tvrdi o sebi da je naj.

ali...

i sada pitanje za tebe. ako bi ti bila recimo chef nekog poduzeca i desi ti se da ti neki pacijent prijeti, zar nebi bilo vise nego fer da tog pacijenta upozoris da ne dozvoljavas da ti se prijeti?

ili bi isla vise u taj smjer da priznas da je pacijent bolestan i da to sto ti prijeti uopce nemozes kao ozbiljnu prijetnu prihvatiti?

mene bi to samo tako uz put zanimalo

ako budes imala volje i vremena onda mi javi

lijepi pozdrav

chicago

chicago
Besucher

RE: chicago ima pitanje za miska

#2 von Misko , 10.12.2010 09:55

-dragi moj Ciko

-sve je to od pacijenta do pacijenta.Svaki je na svoju ruku i tako se ja odnosim prema njima.Kakva im inekcija,tableta il terapija triba takvu im ja pripisem il dam.

-znaci da ne mogu imat samo te dvije metode rada.Svatko je jedinka za sebe al ako se osvrnem na tvoja dva pitanja i ako zamislim da su mi oni jedini izbor i da nema drugog izlaza onda ti pocimam najprije od toga da pacijent mora priznati da je bolestan.Znaci da idem od ove druge metode pa se one prve hvatam kao zadnje.

-dzaba meni sve ako pacijent ne prizna sam sebi da je bolestan i raskrsti to sam sa sobom.

-pauzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

-radno vrime:08.00-10.00
-pauza:10.00-11.00
-posljepodnevna smjena:18.00-po potrebi

Misko
Besucher

#3 von chicago , 10.12.2010 21:02

imao sam nocas jednu nocnu moru. znam da sam lezao u krevetu i spavao i onda mi se dosuljalo jedno toplo meko tijelo sa dva mala brda koja su milovala moja pluca. to tijelo se je stislo uz mene i pocelo me... i ja se probudim i pomislih si jesi li to ti kad osjetim vrucinu koja tamo negdje kod mog klipana... i u to vrijeme kad je podmorica krenula na zadatak meni saputa jedan glas u uho: ''jel ti lijepo chicka-go? ja sam nella....''

probudio sam se... treslo me je tijelo koliko sam se uplasio.

kakva ruzna nocna mora

sto to znaci? mislio da ce mi otpast klipo

chicago
Besucher

#4 von Misko , 10.12.2010 21:23

-hm...cudan neki san

-sve ti to dolazi od toga jer si mene zamislija s malim brdascima i od zelje za vecim uhvatila te panika da se to malo brdo moze preci u dva tri poteza i da jednostavno na njemu nema kanjona-doline u kojem bi se sakrio pred sablasti.

-i onda u svoj toj strasti,stahu i zelji ,uhvatila te sablast,doslo je do ukrucenja i boli te si se probudija i shvatija da je sve bija samo san.

-zato ja ti preporucujem:bolje vrabac u ruci neg golub grani sta bi znacilo sljedece:uzivaj u malim dolinama i malim brezuljcima te ne trazi skloniste pred onim tko ti ne moze nauditi i gdje ti se ne moze nauditi.

-sablasti su velike osobe i one ti bas i zivu na tim velikim brdima medju velikim dolinama.

-ako budes imat nakon ovog nus pojave samo se javi pa cemo pojacat terapiju.

Misko
Besucher

#5 von chicago , 10.12.2010 21:31

ova puberteta me ubija. mokri snovi zbog tebe a onda nisi ti nego... nego... kad samo pom pom pomislim vec muc muc mucam dok tipkam

chicago
Besucher

#6 von Misko , 10.12.2010 21:35

-mozda negdje duboko u sebi ipak je zelis?

-mozda bi tribali popricat o tome

Misko
Besucher

#7 von chicago , 10.12.2010 21:39

da to je moguce ali ako bolje razmislim bilo bi mi ipak draze (ako bi morao birati) da dobivam grceve i odsjedim kojih pola sata na wc skoljki

chicago
Besucher

#8 von Misko , 10.12.2010 21:42

-nego nisi mi objasnija koliko je dugo trajala ta bol i ukocenost?

Misko
Besucher

#9 von chicago , 10.12.2010 21:46

cekaj cekaj moram ti objasniti ovako. na pocetku je bilo bas u originalu mokrih snova (cini mi se citavu noc). sanjao sam tebe sve do saputanja. e onda mi je taj tren trajao najduze. nesto poput neizdrzljivih bolova. mozda zato jer panika jeza i sokantnost ujednom kao da te udri grom a klipo ispada iz igre... neznam

chicago
Besucher

#10 von Misko , 10.12.2010 21:52

-bas tuzan neki san.Klipo je u biti glavna uloga a ispao jadnicak odma na samom pocetku snenog filma

-si ga barem utjesija na kraju?

Misko
Besucher

#11 von chicago , 10.12.2010 21:54

nisam nikad pitao tko koga duze i bolje pozna. e ta puberteta me beje

chicago
Besucher

#12 von Misko , 10.12.2010 22:02

-ne razumim sad bas najbolje ovaj post pa ako ti nije problem da mi pojasnis.Znas da ni ja nisam bas cista sama sa sobom?!

Misko
Besucher

#13 von chicago , 10.12.2010 22:09

klipo mene ili ja klipana. on je uvijek bio tu od kad se sjecam. ali mi o tome ne razgovaramo. ja ga pozdravim kad se probudim posto se ponekad ustaje prije mene ili kad moram na wc. nisam ga ni pitao kako je dozivljavao nocnu moru. ali sigurno ce samnom prezivjeti i ovo. to su valjda te poteskoce zivota o kojima odrasli uvijek pricaju ili?

chicago
Besucher

#14 von Misko , 10.12.2010 22:17

-bas je zanimljiva ova teorija.Znaci da svatko od vas zivi svoj zivot i ne pita onog drugog dal mu se dize il ne,nitko ne pita nikoga sta misli o svemu tome i kako se osjeca,ne razgovarate jedno s drugim previse o intimnim stvarima mada ih imate jako puno.On respektira tebe a ti njega.Bas vam zavidim

-znas do ceka bi vas odnos mogao biti tako tih,intiman,prozet s puno sutnje al ipak s razumjevanjem?!Najvjerovatnije zato sta si i ti bija od samog pocetka kad je on nastao tu bas kao sta je i on bija tu kad si nastao ti.On respektira tvoje izljeve pozude a ti njegove i to je taj zajednicki jezik koji ste nasli i odlucili da ces se ti poklonit njemu kad se njemu dodje pljucat a on tebi kad se tebi dodje pisat.

-mogu ti reci da ste vas dvoje,odista zasluzili prvu ulogu.I jedan i drugi imate svoju zilu kucavicu al vas ipak povezuje jedno junacko srce.

-ja sad kad mislim da mene tako netko dize kad se meni ne doize ja bi ga otkinula

-

Misko
Besucher

#15 von chicago , 10.12.2010 22:22

to ti se samo cini da bi ga otkinula

ja neznam kako ali tu smo klipo i ja ja i klipo od malenih nogu. klipo je tu i to je ok. kad moram on mi olaksava zivot. daruje mi u trenucima zurbe osjecaj olaksanja cim stignem. i uvijek drzi dok mu ja ne kazem da moze.

chicago
Besucher

brainstorming: chicago ima pitanje za bodulskog goluba
"gazenje"

Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz