RE: Da li znate?

#76 von ghost , 24.03.2012 21:02

ghost  
ghost
Besucher

#77 von ghost , 24.03.2012 21:11

jes, tenkju veri mac http://www.youtube.com/watch?v=Yz3bbSAKN5I

Zitat
Međutim, treba biti pošten prema Ingrid, nije njezin odgovor tako glup kao što se na prvi mah čini. Zapravo, njezina formulacija je sjajno pogođena, može služiti kao univerzalna fraza u komunikaciji s Bruxellesom. Čemu se mučiti, lomiti jezik, učiti – kad je dovoljno samo službouljudno reći: Jes, tenkju veri mač. Kažu oni iz Bruxellesa, okanite se tih bušotina u Siriji u ime demokracije i europskih vrijednosti, a naša vrla predstavnica samo ljupko klimne i odgovori: Jes, tenkju veri mač! Kažu, okanite se brodogradnje! Odgovor: Jes, tenkju veri mač. Dajte generale! Jes, tenkju mač. Dajte Inu! Jes, tenkju veri mač. Prestanite slaviti Oluju! Jes, tenkju veri mač. Sredite mljekare! Jes, tenkju veri mač. Otoke! Jes, tenkju veri mač. Šume! Jes …

http://www.hrsvijet.net/index.php?option...orda&Itemid=352

ghost  
ghost
Besucher

#78 von ghost , 24.03.2012 21:13

Zitat von Morska vila
znm da nista ne znam

znam da nisi sama u toj spoznaji

ghost  
ghost
Besucher

#79 von ghost , 24.03.2012 21:18

Zitat von celeste
upravo zbog ovakvih misljenja kao sto ima bodulski galeb, nisam htjela trpati informaciju o uredu za izvanhrvatske Hrvate.

jeli to ti ko i praksa veceg dijela politicara u dnevnoj politici u kongolomeratu s masovnim medijima igras na kartu neinfomiranosti kako bi ucvrstila vladavinu

ghost  
ghost
Besucher

#80 von celeste , 24.03.2012 22:27

Zitat von ghost

Zitat von celeste
upravo zbog ovakvih misljenja kao sto ima bodulski galeb, nisam htjela trpati informaciju o uredu za izvanhrvatske Hrvate.

jeli to ti ko i praksa veceg dijela politicara u dnevnoj politici u kongolomeratu s masovnim medijima igras na kartu neinfomiranosti kako bi ucvrstila vladavinu

ne, naprotiv. nije bas sve kako ti tumacis. i jos poneki citaci misli, dok neko suti.

celeste  
celeste
Besucher

#81 von ghost , 24.03.2012 22:46

Zitat von celeste

Zitat von ghost

Zitat von celeste

ne, naprotiv. nije bas sve kako ti tumacis. i jos poneki citaci misli, dok neko suti.

naravno, bilo je pitanje ej igre mogucih interpretacija. a ako nije
kako jeste?

mozes i ostati sutiti. zato i jesmo tu gdje jesmo da sutimo.

ghost  
ghost
Besucher

#82 von Susi , 26.03.2012 14:49

Da se docepim slike od ghosta. Film me znaima i zanima me kako je bas Angelina tu tematiku "izradila". No, moj problem postoji u
tome da ja nju nemrem shvatit oziljno u toj ulozi. Za takvu ulogu ona po meni nije stvorena.
Koliko god ona bila UN-Botschafterina, koliko god ona sama taj film producirala i platila.
I pitam se da li jos nije prerano za takav film?
Tek se je sve malo smirilo i onda takav film?
Uzasno sam skepticna i pokusat cu ga pogledat i ako imam predrasude. Tesko ce mi past bas nju u takvoj ozbiljnoj prici ozbiljno "gledati".

Susi  
Susi
Besucher

#83 von Bodulski galeb , 26.03.2012 15:19

Zitat von Susi
Da se docepim slike od ghosta. Film me znaima i zanima me kako je bas Angelina tu tematiku "izradila". No, moj problem postoji u
tome da ja nju nemrem shvatit oziljno u toj ulozi. Za takvu ulogu ona po meni nije stvorena.
Koliko god ona bila UN-Botschafterina, koliko god ona sama taj film producirala i platila.
Uzasno sam skepticna i pokusat cu ga pogledat i ako imam predrasude. Tesko ce mi past bas nju u takvoj ozbiljnoj prici ozbiljno "gledati".

Suzi Ma o čem ti to Suzilajn ?

Ghost & Angelina .... UN botschaferin , kakav film .... ma what the .... ?

Bodulski galeb
Besucher

#84 von Susi , 27.03.2012 09:56

Zitat von Bodulski galeb

Zitat von Susi

Suzi Ma o čem ti to Suzilajn ?

Ghost & Angelina .... UN botschaferin , kakav film .... ma what the .... ?

Par postova prije (na strani 8) je ghost (nas forumas) postavila sliku od Angelina Jolie na kojoj drzi tacnu sa baklavom.
Ta slika je u vezi njenog filma o ratu u Bosni i Hercegovini a film se zove "In the land of blood and honey".
Angelina je i autor a vodila je i reziju.
Ist tako je Angelina Jolie UN-Botschafterin a medjuostalim je bila i u Bosni i Hercegovini...

Susi  
Susi
Besucher

#85 von Bodulski galeb , 29.03.2012 10:44

Pa dobro kužim ja to Suzi , toliko sam upućen.

Ali kakve veze ima ghost s tim i zašto baš hoćeš njenu sliku vidit .

Pa znaš da je nećeš dobit NIKAD ?

Bodulski galeb
Besucher

#86 von Susi , 30.03.2012 09:22

Ok, opet sam se pogresno izrazila.....sorry, moj grijeh!

Da odgovorim na post ghosta u kojem je postavila sliku od Angelina Jolie...to sam mislila.

Jebiga, mjesam njemacku i Hrvatsku gramatiku.

Susi  
Susi
Besucher

#87 von renata , 31.03.2012 17:59

Zitat von Susi

---koga bi ti predlozila za tu ulogu
---Beth Ditto?
---Angelina ko dusu dala za ...
---onako mrsava i zgoljava ko da zivi medju svijetom kojim "pomaze"
--mislim ipak da ona najbolje prezentira
---jos s onoliko djece k'o stvorena

renata
Besucher

#88 von Kamilica , 31.03.2012 18:07

ja mislim da nagelina stvarno mozda i zeli pomoci
zatso ne ? uzmimo je za pozitivnu osobu dok se ne pokaze da je negativna
samoreklama joj ne treba, love ima, dakle... zasto ne ?
pitam se samo da li ta lova koju ona salje stvarno dodje u ruke potrebnnih ili u ruke onih na vlasti

Kamilica
Besucher

#89 von renata , 01.04.2012 14:10

Zitat von opicen

ma samo se zajebavam ... bosna zanima bosance i nikoga vise ...

-- aha, u pravu si http://www.youtube.com/watch?v=EfoL_4o5s...dVWwjCVdj7NM%3D

renata
Besucher

#90 von Kamilica , 05.04.2012 19:47

... di je nestala morska vila? imam opetA nekoliko pitanja za nju glede nadolazecih dana i kuhanja
u biti , trebam je soooforrrrttt

Kamilica
Besucher

golotinja
kafa/kava/caffe/

Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz