RE: fejsbuk

#91 von skoljkica , 08.11.2012 13:14

Ponavljam ...fejsbuk je okej,naravno za one koji poznaju granice...treba samo znati dobro protumaciti rijeci Face Book!

skoljkica  
skoljkica
Besucher

#92 von Susi , 08.11.2012 19:14

Zitat von skoljkica
Ponavljam ...fejsbuk je okej,naravno za one koji poznaju granice...treba samo znati dobro protumaciti rijeci Face Book!

Nije stvar u tumacenju te rijeci vec je stvar u tome gdje koje kvacice stavis (citaj: kome odobris kaj smije citati)...ili jos pametnije: Pet puta razmislit prije nego
sto nekaj napises na svoj zid....

Susi  
Susi
Besucher

#93 von skoljkica , 09.11.2012 14:23

Susi,slazem se,ne mogu skuzit ljude koji imaju 200 prijatelja..da ne govorim o onima koji imaju 600 i vise?.. za mene je to totalni apsurd...na profilu su mi ljudi iz real life ..tako i kad postam ozbiljno i neozbiljno,kad napisem nesto u 4h ujutro tipa..JER MI SMO LJUDI CIGANI,SUDBINOM PROKLETI.. kuze sto mislim,jer se poznajemo!..imam svojih 124 persone i bas se razmisljam da likvidiram one koji mi nista ne lajkuju jer mi je to jako bitno! :-((

skoljkica  
skoljkica
Besucher

#94 von Susi , 09.11.2012 22:15

Zitat von skoljkica
Susi,slazem se,ne mogu skuzit ljude koji imaju 200 prijatelja..da ne govorim o onima koji imaju 600 i vise?.. za mene je to totalni apsurd...na profilu su mi ljudi iz real life ..tako i kad postam ozbiljno i neozbiljno,kad napisem nesto u 4h ujutro tipa..JER MI SMO LJUDI CIGANI,SUDBINOM PROKLETI.. kuze sto mislim,jer se poznajemo!..imam svojih 124 persone i bas se razmisljam da likvidiram one koji mi nista ne lajkuju jer mi je to jako bitno! :-((

Ma neka ih imaju koliko god zele ( i to se moze strpat u grupice i stavit kvacice tko kaj smije vidjeti). Koliko njih ne lajkaju kod tebe?
Meni je to svejedno, niti stignem sve procitati kamo li lajkovati. Lajkam ponekada, ponekada raspravljamo i tak to, bas kao u real-life.

Susi  
Susi
Besucher

#95 von Vendeta , 10.11.2012 16:21

pa sto ih primate, a ne dajete im da citaju

Vendeta
Besucher

#96 von Kamilica , 10.11.2012 19:11

Kamilica
Besucher

#97 von choko , 11.11.2012 13:51

Nije ni cudo sto se ljudi en druze live od svih tih gluposti. Citam jednu...danas sam doruckovala to, to i to. Sad cu to, to i to. Ili one sto su u drugom stanju. Isusek... A i one trece...rastala sam se. Joj, sva jadna tuzna.

Ali zato su tu princevi, kavaliri, dobre muske dusice...hocemo na kavu? Mozemo, jedva sam docekala. Poslije ju iskoristio i ostavio, a ona opet tuzna. Ma sad ce druga dobra dusica....

choko
Besucher

#98 von skoljkica , 11.11.2012 16:14

Zitat von Susi

Zitat von skoljkica

Ma neka ih imaju koliko god zele ( i to se moze strpat u grupice i stavit kvacice tko kaj smije vidjeti). Koliko njih ne lajkaju kod tebe?
Meni je to svejedno, niti stignem sve procitati kamo li lajkovati. Lajkam ponekada, ponekada raspravljamo i tak to, bas kao u real-life.

Susi,kod mene je sve otvoreno,svi citaju,gledaju,pisu..itd. :)) ovo sa lajkanjem ima dvosmisleno znacenje,naravno da mi je to svejedno, jer sto se uopce dobiva sa lajkom,necemo valjda dobiti Oscara ? :))

skoljkica  
skoljkica
Besucher

Nekom raj,nekom kraj,nekom crna kronika..
kakvo je vrijeme kod vas????

Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz