RE: na danasnji dan..

#46 von Labudica , 17.04.2012 20:37

koji je danas dan?

Labudica
Besucher

#47 von Mangup , 20.04.2012 22:37

pa kaj se nije na danasnji dan rodil hitler...??????????

Mangup
Besucher

#48 von Bodulski galeb , 21.04.2012 10:50

Drago mi ghost je da smo završili sa dijalogom .
Dakle tvoj jednostrani prekid polemiziranja
Našli se dva zajebana , jelda

Ali nemoj mi predbacit da nisam pokušao skrenuti teme na neke zabavnije tipa sex,muzika ...no stalno i stalno si se vraćala na temu probavljanja tužne i ne baš svijetle povijesti tvog "užeg kraja" zbog čege smo i mi u matičnoj državi dugo vremena bili u izolaciji Europe i skoro bili izjednačeni sa stvarnim krivcima za rat u Hrvatskoj i vašeg građanskog u BiH .

Što se tiče argumentiranja i mog eskiviranja odgovora na tvoja seciranja i pun kufer ??? koji se prožimaju kroz tsve voje tekstove , ispadalo je da niš ne znaš i da se na sve se čudiš pa si na taj način tražila neke moje odgovore koje "namjerno" nisi dobivala .
Ti znaš da si sama krenula sa nebulozama tipa "Neredi u Senegalu" i tamo u stupici čekala da zagrizem mamac , što na kraju nisam ja učinio već Mangup i Opičeni , kojih to toliko ispizdilo da više ni ne pišu u temama politike.

Dakle prozreo sam na vrijeme da si željna načimanja teških tema za koje znaš da su opasne po tvoje zdravlje.
Masa tvojih upitnika , opetovano ponavljanje istih pitanja za koje znaš da znam odgovor ,ali ti ih namjerno izbjegavam dati kao bih tvoju nervozu podigao na nivo usijanja koje je kulminiralo ovim tvojim zadnjim upisom.

E a sad zašto zašto Čuljkica !?

Što sam krivog o njoj rekao ?
Ispizdilo te jelda

Razlog jednostavan , ja ti pošaljem pjesmu ... zabvnog karaktera da završim komunkaciju koja definitivno stremi da uđe u nemirne vode , tipa divlje Neretve na spoju sa Sutjeskom . Dakle , imao sam dobru volje ne ispizditi te do kraja ... no

TI SI baš MORALA ...izazvati

Pustiti prilog dobro nam poznate i sad konačno najurene urednice HTV- , sa Starešinom ( za koju se u 10 rečenica vidi kako diše ) , a prilog zvuči kao da danas na RTS-u puštaju dijalog sa nekim srpskim politologom koji objašnjava opravdanost SAO Krajine i zaštite srpskog življa u fašistoidnoj Hrvatskoj .

Naravno da ti je onda bilo teško prihvatiti reportažu mlade nadobudne reporterke koju sam ti MORAO uzvratiti ,
s time da u njoj nažalost nema happy-enda .
Jer pretpostavljam da znaš što se sa jadnim zarobljenicima iz priloga na kraju dogodilo .

Stoj dobro

Bodulski galeb
Besucher

#49 von crnk@ , 21.04.2012 12:50

Zitat von Bodulski galeb

Ti znaš da si sama krenula sa nebulozama tipa "Neredi u Senegalu" i tamo u stupici čekala da zagrizem mamac , što na kraju nisam ja učinio već Mangup i Opičeni , kojih to toliko ispizdilo da više ni ne pišu u temama politike.

- nebih rekla da je mangupa i opicenog ISPIZDILO
- oni ocigledno spadaju pod pametne frajere
- znas kak se ono kaze
- pametniji popusta

crnk@  
crnk@
Besucher

#50 von crnk@ , 21.04.2012 12:52

- ghost de upitaj kamilicu nek ti posudi onaj sprej
- njoj je pomoglo

crnk@  
crnk@
Besucher

#51 von Bodulski galeb , 21.04.2012 13:27

Gledaj Crnko ,
može se i ovako ,ali nisam na nivou nekog Herceg-Bosanca koji na portalu Republike Herceg-Bosne
ovako odgovara jednom neistomišljeniku,
A da i Hrvati iz Hrvatske mogu bit tvrdoglavi ...MOGU no ipak smo na malkice višem civilizacijskom nivou , samo nam treba malo duže da spoznamo .
Citiram navod sa
http://www.facebook.com/#!/hercegbosna.org
Fotografije Herceg Bosne :
Ti si kurčina ovcina od čovika majmune usrani.. zna se ko je koga napo prvi. Smeće jedno sad da se balijama oprosti 500 godina iživljavanja nad nama zbog 5 godina savezništva u vrjeme NDH? i tada ih je pola vuklo za svoju đemairiju a dobar dio bio uz NDH samo zbog bježanije od četnika.. Govnaru usrani Herceg Bosna je samo nastavak nekadašnjeg Bosanskog Kraljevstva i naše slobode.. znaš li ti da sam ti pripremio jedno.. samo mljeko ti nedam.. šupčino usrana... krepaj........

E to je

Bodulski galeb
Besucher

#52 von Mangup , 21.04.2012 22:10

nije bitno sto nas pljackaju ,
nije bitno sto smo siromasni kako materijalno tako i duhovno ,
i padnimo na koljena iz zahvalnosti
prema onima sto su nas duhovno trebali podici,
zabranimo prosjacenje i kopanje po kontejnerima,

ali poduprimo rasprave sto je bilo 41-45 ,
divimo se necemu cega se kulturni stide ,
poklonimo se onima sto nam siromastvo nude kao alternativu.....
pljunimo u lice onima sto nas pokusavaju malo osvijestiti
a i iz govana glavu podici
lupimo petama ...........

jer od toga se zivi

sto bi mi htjeli ,
nama je i predobro kakovi smo.

Mangup
Besucher

#53 von oko , 21.04.2012 22:21

Je Real pobjedio Barcelonu....i bash mi je milo em drago

oko
Besucher

#54 von crnk@ , 21.04.2012 23:03

Zitat von Bodulski galeb
Gledaj Crnko ,
može se i ovako ,ali nisam na nivou nekog Herceg-Bosanca koji na portalu Republike Herceg-Bosne
ovako odgovara jednom neistomišljeniku,
A da i Hrvati iz Hrvatske mogu bit tvrdoglavi ...MOGU no ipak smo na malkice višem civilizacijskom nivou , samo nam treba malo duže da spoznamo .
Citiram navod sa
http://www.facebook.com/#!/hercegbosna.org
Fotografije Herceg Bosne :
Ti si kurčina ovcina od čovika majmune usrani.. zna se ko je koga napo prvi. Smeće jedno sad da se balijama oprosti 500 godina iživljavanja nad nama zbog 5 godina savezništva u vrjeme NDH? i tada ih je pola vuklo za svoju đemairiju a dobar dio bio uz NDH samo zbog bježanije od četnika.. Govnaru usrani Herceg Bosna je samo nastavak nekadašnjeg Bosanskog Kraljevstva i naše slobode.. znaš li ti da sam ti pripremio jedno.. samo mljeko ti nedam.. šupčino usrana... krepaj........

E to je

- hajd bolan golube sto si tako ozbiljan
- nije vam uspjelo vino ove godine?
- drugi puta malo vise secera ubaci

crnk@  
crnk@
Besucher

#55 von Bodulski galeb , 22.04.2012 16:21

Će da probaš bona ?
Imamo dobre žlahtine ( bijelo polusuho ) i refoška ( crno ) iz kućne radinosti ?

Neke su probale u kombinaciji sa malo oborite ribe i navrate skoro svakog ljeta

Bodulski galeb
Besucher

#56 von Bodulski galeb , 22.04.2012 16:27

Na današnji dan pred 67 godina dogodio se proboj preostalih logoraša koncentracionog logora Jasenovac u slobodu.

Nažalost mnogi su poginuli , kao i onih 82.500 mučenih ,na kraju ubijenih od ustaške fašističke ruke u 4 godina postojanja tog strašnog stratišta .

Pokoj vječni imali .

Neka im je vječna slava i spomen

Bodulski galeb
Besucher

#57 von Mangup , 22.04.2012 20:47

Samo saznanje da smo imali na podrucju hrvatske
koncentracione logore,ustase ,pavelica i ostalu bandu ,
koja je bila u gradiski i jasenovcu
gospodar smrti i zivota ,
a bogami i napravila tamnu mrlju na nasoj povijesti ,
je strasno.

Mangup
Besucher

#58 von choko , 22.04.2012 22:19

choko
Besucher

#59 von ghost , 24.04.2012 18:43

http://www.hrsvijet.net/index.php?option...esti&Itemid=100

Zitat
Prigodnim svečanostima jučer su u Čapljini i Livnu obilježena dvadeseta obljetnica od slamanja "kliješta JNA, čijim je spajanjem trebala biti zdrobljena zapada Hercegovina a odmah zatim i čitav priobalni pojas od Stona do Maslenice"
Slamanje tenkovskog napada JNA u Donjim Rujanima kod Livna i oslobađanje vojarne JNA u Čapljini, izmjenili su naime odnos snaga na tadašnjem ratištu te u konačnici spasili tek proglašenu državu BiH ali i jug Republike Hrvatske.
Tim riječima mogle bi se ukratko opisati briljantne akcija hrvatskih vojnih snaga na oslobađanju vojarne u Čapljini i obrambenih aktivnosti u okolici Livna, vođenih pod operativnim zapovjedništvom generala Slobodana Praljka i generala Ante Gotovine, koje su imale neprocjenjiv doprinos za obranu opstojnost Bosne i Hercegovine i Republike Hrvatske.

ghost  
ghost
Besucher

#60 von Bodulski galeb , 29.04.2012 20:02

Danas pred 5 godina umro je veliki čovjek za povijest slobodne i neovisne Hrvatske
Čovjek koji je odlučno rekao NE Miloševiću i NE takvoj Jugoslaviji ...

Hvala ti

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/...-osnivaca-SDP-a

Bodulski galeb
Besucher

Sto radite trenutno?
sad cu ...a vi?

Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz