RE: Ponekad mi dodje

#16 von ghost , 14.05.2012 20:31

ghost  
ghost
Besucher

#17 von ghost , 15.05.2012 23:03

Zitat von Bodulski galeb

Zitat von ghost
Dobro i meni obicno svakominutne potrebe iskoce i vriste iz nekih drugih dijelova tijela.
Evo, upravo sada najradije bih od srca poljubila Ivana Cicka. http://www.matica.hr/Vijenac/vijenac446....tomci_komunista

Tip je fakat munjen , do podne je ljut na sebe ,a popdne na cijeli svijet .

ps:jesi ti to Tupka studirala teologiju da si toliko napaljena na komunjare ?

U dobro funkcionirajucoj demokraciji bodulski galebe i osvjestenom pojedincu pobjedjuje onak koji ima snagu argumenata, znanje, informacije, toleranciju, nije iskljuciv.

Kad nemas nista radis osobne obracune na niskoj razini.
Ne znam u kakva emocionalna stanja Cicak zapada, ali to nije ni bitno, ono sto je vazno, sto je njegova tema i koje arugmente liferuje.
A ako jeste to sto ti mislis da jeste, to valja odvojeno promatrati od teme o kojoj govori.

Zitat
ps:jesi ti to Tupka studirala teologiju da si toliko napaljena na komunjare ?

Nisam znala da je Ivo Banac studirao teologiju?
Eto vidis koliko si neosvjesten.
To sto ti nazivas "napaljenoscu" je u stvari odgovor ovdje, da ne trosim vrijeme f25t996-jos.html

ghost  
ghost
Besucher

#18 von Bodulski galeb , 16.05.2012 10:38

Možemo i da argumentiramo Tupka , no stav koji ti ovdje zastupaš je izrazito nacionalistička desna orijentacija , koja graniči sa ekstremizmom podnevjerojatno snažnim utjecajem RKC-a.

Nema traga nekim liberalnim i tolerantnim istupima pa zato i istupam sa zajebancijom i spuštanjem na nivo odnosa dviju država.
Ako već oćeš o neredima u SENEGALU , a u biti ti je tema bila čista provokacija ... onda daj o tome , ali onda probaj stoički primiti temu o 380.000 Hrvata manje u tvojoj domovini BiH i razlozima njihovog odlaska , a ne demonstrativno izlaziti i teme i izjavljivati kako tamo više nećeš pisati .

I dodatna tvoja neurozna argumentacija tada je to zadiranje u probleme druge države ,tvoj usklik i pitanje tko nam za to daje pravo da debatiramo o tome ?!? , no kada se tim istim BiH državljanima predbaci da im se treba ukinuti glasovanje u Hrvatskoj ... tada je to normalno pitanje ,a ne miješanje u stvari državljana RH.

Dakle paradoks , jelda Tupka

Dakle ISKLJUČIVA si upravo Ti , i zato ne argumentiram s tobom nego te iskreno zajebavam.

Dakle fakat je da nisi našla medij na kojem se može ulaziti u dubioze i nekakva intelektualna prepucavanja sa argumentima.. posebice oko politike. Ovo je jedan "otpisani" forum na kojem se o tome ne može na normalan način i upravo tako ga tretiram.

Moja uloga ovdje se je opustiti i zezati ,ako vidim da diskusija ulazi u podjebavanje onda mogu i zajebavat .

S velikim iščekivanjem čekam rasplet i presudu glavnih aktera stvaranje BH - HB SAO Herceg-Bosne.

Pretpostavljam da će proći kao "naš" Martić i Babić .

Bodulski galeb
Besucher

#19 von ghost , 16.05.2012 17:20

Zitat von Bodulski galeb
Možemo i da argumentiramo Tupka , no stav koji ti ovdje zastupaš je izrazito nacionalistička desna orijentacija , koja graniči sa ekstremizmom podnevjerojatno snažnim utjecajem RKC-a.

Nema traga nekim liberalnim i tolerantnim istupima pa zato i istupam sa zajebancijom i spuštanjem na nivo odnosa dviju država.
Ako već oćeš o neredima u SENEGALU , a u biti ti je tema bila čista provokacija ... onda daj o tome , ali onda probaj stoički primiti temu o 380.000 Hrvata manje u tvojoj domovini BiH i razlozima njihovog odlaska , a ne demonstrativno izlaziti i teme i izjavljivati kako tamo više nećeš pisati .

I dodatna tvoja neurozna argumentacija tada je to zadiranje u probleme druge države ,tvoj usklik i pitanje tko nam za to daje pravo da debatiramo o tome ?!? , no kada se tim istim BiH državljanima predbaci da im se treba ukinuti glasovanje u Hrvatskoj ... tada je to normalno pitanje ,a ne miješanje u stvari državljana RH.

Dakle paradoks , jelda Tupka

Dakle ISKLJUČIVA si upravo Ti , i zato ne argumentiram s tobom nego te iskreno zajebavam.

Dakle fakat je da nisi našla medij na kojem se može ulaziti u dubioze i nekakva intelektualna prepucavanja sa argumentima.. posebice oko politike. Ovo je jedan "otpisani" forum na kojem se o tome ne može na normalan način i upravo tako ga tretiram.

Moja uloga ovdje se je opustiti i zezati ,ako vidim da diskusija ulazi u podjebavanje onda mogu i zajebavat .

S velikim iščekivanjem čekam rasplet i presudu glavnih aktera stvaranje BH - HB SAO Herceg-Bosne.

Pretpostavljam da će proći kao "naš" Martić i Babić .

Citav upis ti cisti bezobrazluk. Optuzbe i podmetanja.

Ti nisi ovdje da se bavis "analizom" necije osobnosti ovdje i iznosenja netocnosti.
Na nekim forumima bi dobio istog casa ban za dulje vrijeme.

ghost  
ghost
Besucher

#20 von ghost , 16.05.2012 18:07

Zitat von Bodulski galeb

a.) A gdje si ti to iscitao nacionalisticku desnu orijentaciju??

b.) Argmentiraj izjavu

c.) Definiraj konkretno " izrazito nacionalistička desna orijentacija , koja graniči sa ekstremizmom podnevjerojatno snažnim utjecajem RKC-a"
Sto to tocno znaci, da mi znamo da se radi o jednom te istom pojmu.

Zitat

A gdje si ti to procitao?

To je tvoj dojam, ali nema veze sa stvarnoscu.
Jesam li rekla, da bi dobio negdje debili ban i zabranu pristupa jer podmeces.
Nisam je ovdje tema.

Ukoliko imas konkretni argument na odredjenu temu, napisi.
Inace cu smatrati kao bezobrazni napad.

1

Ako već oćeš o neredima u SENEGALU , a u biti ti je tema bila čista provokacija ... 

Argumentiraj.. Fali ti "ZATO".

Sto ja mogu tu sada ako za tebe djeluje kao provokacija?

ali onda probaj stoički primiti temu o 380.000 Hrvata manje u tvojoj domovini BiH i razlozima njihovog odlaska , a ne demonstrativno izlaziti i teme i izjavljivati kako tamo više nećeš pisati .

Valjda je to moje demokrtasko pravo napustiti temu.

Opet potvrdujes da to sto drugima podvaljujes ti u stvari to cinis.
Netolerantan si, jer da jesi tolerantan, prihvatio bi ne sudjelovanje u temi.

Zitat

Ti to dozivljavas kao neuroznu argumentaciju??
Neurozna arumentacija ne postoji.
Gdje sam ja to pisala sto ti tvrdis?

Ti jednostavno prosto i bezobrazno podmeces. Izrnes i podmeces.

Sta ti sada tu radis?
Skakuces za mnom da ti odgovorim na blesava pitanja i pilu naopako okrenutu sto se tice glasovanja Hrvata izvan domovine i Hrvata u BIH?
Ispod svake razine mi je raspravljati i opce nacimati kvazi "probleme" (dvojnog drzavljastva) koje su proizvela u javnosti zuti tisak u koperaciji politickom "elitom" tj. centralistickim mozgovima izvjesne ideologije, a na koje padaju pojedinci bez osnovne politicke pismenosti.
Nacelno, ne citam niti odgovaram niti imam sta s ljudima raspravljati koji se informiraju u jutarnjem, indexu etc. Za informaciju.
Zao mi je.
Ne trebas skakutati za mnom sto se tice tog pitanja, jer je za mene zavresno.
Odi ponovo u skolu, ti i tebi slicni, uzmi si nekoliko sati osnovne politicke izborazbe i nauci nesto o (osovama politicke teorije, oblici demokratskog vladanja, osnove ljudskog prava, gradjani u politikom procesu, politicko sudjelovanje gradjana u demorkaciji, karakteristike diktatura, uloga medija u demokratskom sustavu)
Ovdje to uce na satu politike u gimnazijama.
Ako si ne daj boze obrazovao u SFRJ zakljciti je da ti fali osnovne politikce naobrazbe.
I sto je jos gore. Nisi sam
Takvi politicki nepismeni su odlican istrument politikanata u Hrvata.

1

Ti citavo vrijeme napadas i lijepis etikete sugovorniku.
To nije zajabancije nego cisti bezobrazluk.

Ocito da nemas arugmente, jer da ih imas pisao bi ih, umjesto toga prodajes fol nekakvu zajbenaciju i kao eto ti se zajebes.

Zitat

Vidi vidi kako sad izmotavas, opet i zato sto nemas argumente, fol kao eto to je forum "otpisani" pa se nema sto tu traziti s politikom. Ha ha.
Koliko ja vidim revno su forumasi pisali o nekim politickim temam ovdje, dakle netocno je to sto pises.

Zitat

Sto god da je ovdje tvoja uloga, budi bar dovoljno fer i tolerantan pa dopusti da drugi rade sto se njima radi.

I uostalom svaki upis koristis da upise eto sto ti hoces, koje su tvoje namjere, zasto si tu ti.
Sad bi ja mogla zakljuciti kako nemas s kim koju prozobriti pa non-stop moras sve svoditi na osobnu razinu.
U stvari mogla bih ja ovdje stosta zakljcuti o tebi i to napisati, ali necu, jer ne bavim se tvojom osobnoscu, jer men ona ne interesira.

Zitat

Dakle, Herceg-Bosna nije SAO, kratko sam rekla sto je Herceg-Bosna. A imas i nesto strucne literature o tome, ako te zanima.
Obzirom da je nazivas SAO Herceg-Bosna, upucuje da imas drugciji politicki stav i da ti ona nije u interesu, sto je legitimno.
I sad smo dosli do raspleta i zagonetke sto ti ovjde u stvari radis i sto si bezorbrazan.
Ali nije legitimno, i prilicno antidemokratski od tebe, ako si tek naslutio da imam drugacije politicke ili bilo koje druge stavove od tebe, da non-stop iz upisa u upis, bez argumentacije zaskaces, prozivas svakakvim imenima, nastojeci sugorovnika omalovaziti i ocrniti.

Zitat
Pretpostavljam da će proći kao "naš" Martić i Babić . ...*..

Molim? Ovo pojasni.

ghost  
ghost
Besucher

#21 von ghost , 16.05.2012 18:13

Zitat von Bodulski galeb

Brini se ti o sebi a ne o drugima.

Ne svodi sve na osobnu razinu.

A gdje si ti ovdje opce vidio raspravu?

Ono na sto upucju tvoji upisi jeste da lijepis etikete, jer nemas arumentiranog odgovora i ne trpis drugacije misljenje, za to sugovornika prozivas svkakvim imenima i to sve prodajes pod fol zajebanciju.

ghost  
ghost
Besucher

#22 von Kamilica , 17.05.2012 12:42

doslo mi je
al cu presutit

Kamilica
Besucher

#23 von Bodulski galeb , 18.05.2012 15:22

Tri posta na jedan moj ?
Na kojeg hoćeš da ti odgovorim ?
Umiješ li ti jedno suvislo pitanje postavit ,a da nemaš još 34 njih u nastavku ?

Dakle razmišljam dal da također seciram riječ po riječ ... rečenicu po rečenicu , i na nju ti odgovaram kako bih Ti vratio metodom uzaludnih rečenica suprotnog predznaka tj. masom relevantnih i malo manje takvih podataka ili da ti jednostavno pustim ovu potresnu ,ali jako istinitu priču :

http://danas.net.hr/balkan/pismo-ubijenom-prijatelju

Odlučio sam se za to ... danas

Možda zbog nedostatka vremena ( nikako i argumenata) ,ali eto čekam da prođe lipanj .
Kad mi posao bude dopuštao da mogu natanane o stvarima koje tebe očito golicaju kad se tako zapijeniš da mi po par sati u 3 odgovora vraćaš "istom mjerom" ,ali možda prekomjerenim granatiranjem ... nije ni čudo da onda i "Stari most" padne

ps:možda još i stignem pitanje po pitanje ,ali ne drži me za riječ

Bodulski galeb
Besucher

#24 von Labudica , 20.05.2012 20:23

Doslo mi je !

Labudica
Besucher

#25 von zuja , 20.05.2012 22:13

da vrisnem ,,, ali cu probudit susjede , ...

zuja
Besucher

#26 von crnk@ , 20.05.2012 22:28

- da sa renatom ode zasjednem

- sa upaljacem i

- i

crnk@  
crnk@
Besucher

#27 von zuja , 20.05.2012 22:42

četiri čaše ...mene zanima, tko je još sa vama ?

zuja
Besucher

#28 von Labudica , 20.05.2012 22:43

Ja

Labudica
Besucher

#29 von renata , 20.05.2012 22:59

--- ja u kukuruzu a nema crnk@
--- dodje mi spalim kukuruz

renata
Besucher

#30 von Labudica , 28.06.2012 01:29

Da odustanem od zeljenog cilja,ali gdje cu odustat na samom pocetku.

Labudica
Besucher

chat
Balkanski muskarci,

Xobor Xobor Forum Software
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz